Ирина Фриз
Ирина Фриз
Политик

Блог | Матеріал так званого розслідування Bellingcat дивує

32,9 т.
Матеріал так званого розслідування Bellingcat дивує

Із здивуванням ознайомилася з матеріалом так званого розслідування Bellingcat про Міністерство у справах ветеранів.

По-перше, дивує вибірковість у підході Белінгів до підготовки цього матеріалу, адже коментарі бралися лише в окремих фігурантів, з прицілом в основному на тих, хто не прокоментує, або не зможе прокоментувати питання.

По-друге, на жаль можу констатувати проблеми в самій структурі Белінгкет. Є всі ознаки, що до неї інфільтровані люди з ФСБ РФ. Інакше я не можу пояснити для себе координованість роботи з російським ресурсом The insider, що контролюється Лубянкою. "Фашисти в Україні" - це виключно російський нарратив, яким вони годують інформаційний простір з часів Революції Гідності. 16 матеріалів про неонацистів в Україні від Беллінгів, в той час, як Європа кишіть агентами впливу Росії на всіх шаблях влади й майже у всіх країнах, - на мій погляд, дуже вдала спроба відвести погляд світової громадськості від справжніх проблем та загроз. Як каже відомий російський пропагандист: "співпадіння? Не думаю". Тому я переконана, що керівництву Беллінгів слід уважніше придивитися до власних контриб’ютерів, тим більше, що серед них багато людей з російськими прізвищами.

Нарешті про саму суть питання, що підняли "котята". Під час створення Міністерства для мене було важливо працювати з усіма ветеранами, що боронили Україну. Я дотримуюсь демократичних поглядів, і особисті переконання захисників України не можуть визначати державну політику щодо них. Я насправді знаю багатьох представників з СІЧ та Національний корпус: це досвідчені бійці, які дуже гарно зарекомендували себе на фронті у відбитті російської агресії. Їх патріотизм та зусилля щодо захисту України, самопожертва – це те, що визначає моє ставлення до них. Їх ідеологічні переконання, допоки вони не порушують закон – це їх особиста справа.

Щодо Руху Ветеранів України. За шість років війни через фронт в нас пройшло більше 360 тисяч бійців. Це дуже багато. Серед них люди з різними поглядами, різних релігійних конфесій, політичних переконань, різним досвідом та світосприйняттям. Розбудова державної політики, що встановлює рівність щодо всіх них і є справжнім проявом демократії. Визнаю презумпцію невинуватості: поки не доведена провина, а головне – не порушено Закон – звинувачення неможливі, адже в противному випадку це зветься Росією.

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...

Источник:ФБ Ірини Фріз