newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Юрий Богданов
Юрий Богданов
Частный предприниматель, бизнес-консультант

Блог | Контрнаступление – это не парад. Шутки об "арбузах" и "черешнях" неуместны

Контрнаступление – это не парад. Шутки об 'арбузах' и 'черешнях' неуместны

Коли обговорювали потенційний контрнаступ ЗСУ, згадалося як бомбило в мене від неконтрольованого потоку жартів про херсонські кавуни. Через розрив реальності на фронті і сприйняття в стані емоційного піднесення не на фронті.

Видео дня

Так, я не сумніваюся, що ЗСУ зможуть ефективно провести операції зі звільнення наших територій. І що цей рік наша держава закінчить ближче до кордонів 1991 року, ніж починала.

Але давайте не забувати, будь-ласка, що наступальні операції це не парад від точки А до точки В без спротиву та жертв. І що коли ситуація на фронті спочатку стабілізується, а потім ЗСУ почнуть витискати ворога - спочатку все буде дуже повільно, методично, без різких рухів. І це буде тяжко і криваво.

Так, коли росіяни втекли з Херсону чи посипалися у Харківській області - це та саме вершина айсбергу. Скільки було пророблено кривавої роботи, щоб це забезпечити ми дізнаємося тільки після війни. І так само не треба забувати, що те, що зараз роблять захисники України в Бахмуті, Авдіїївці та Вугледарі - це теж складова майбутніх "контнаступальних успіхів". Ви самі бачите, якою ціною це стримування і виснаження росіян дається.

І тому мені здається, що "кавуни" і "черешні" не дуже доречні. Навіть коли росіяни почнуть (а вони - я впевнений - почнуть) десь тікати. Бо це мені нагадує якесь футбольне вболівання. А це - точно не про війну.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...