Хто позбавляє наших дітей отримати гематологічну допомогу в Україні

7,7 т.
Хто позбавляє наших дітей отримати гематологічну допомогу в Україні

Хто позбавляє наших дітей отримати гематологічну допомогу в Україні, або Чому і кому вигідно знищити Центр трансплантації кісткового мозку в НДСЛ "Охмадит"

Кілька тижнів тому в мережі з'явилося відео, де батьки онкохворих дітей розповідають про реальний стан речей в НДСЛ "Охматдит". У тому числі батьки докладно описали ситуацію із наявністю необхідних препаратів для лікування їхніх дітей. Замість якісних медичних препаратів, потрібних згідно міжнародних протоколів лікування, закуповуються неперевірені дешеві ліки, так звані дженерики, які можуть призвести до непередбачуваних наслідків.

Видео дня

Після цього відео почалися перевірки і травля лікарів відділення трансплантації кісткового мозку. Сьогодні неугодні керівництву лікарі Олег Рижак та Світлана Донська вже отримали чергову догану і залишилися без премії. Травля триває далі.

Кінцева мета - знищення єдиної команди країни, яка робить трансплантацію кісткового мозку діткам із раком крові.

Просто вже є таємна домовленість зацікавлених осіб про те, щоб замість українських спеціалістів запрошувати лікарів з Литви. Комусь набагато вигідніше "співпрацювати" з іноземними лікарями. Або оплачувати по 160 тис.євро в литовську лікарню, як це відбувається зараз. Це найдорожча ціна ткм в Європі, щоб ви розуміли.

Лобіюють це питання керівник одного з директоратів МОЗу та одіозний народний депутат з наглядової ради. Покриває все це діло в.о.Міністра охорони здоров'я. Очільниця лікарні всього лише виконавець цієї брудної роботи.

За останньою інформацією, керівництво НДСЛ "Охматдит" вже звернулося до Міністерства із проханням розглянути можливість здійснення реорганізації структури лікарні та затвердження нової структури. Вони хочуть реорганізувати Центр трансплантації кісткового мозку у відділення. Це відкриє шлях керівництву лікарні до усунення неугодних лікарів від займаних посад.

Американські міністри, ізраїльські парамедики, литовські лікарі.

Невже ми це заслужили? Невже за це Майдан стояв?

Це так ми будемо підтримувати медицину Литви і знищувати українську?

Битва за Охматдит починається.

Ми з Василієм Апасовим публічно виходимо проти МОЗу на підтримку лікарів та пацієнтів Охматдиту. Далі мовчати вже не можна.

Запасайтеся попкорном.

І обирайте за кого вболіваєте особисто ви.

З однієї сторони - батьки онкохворих дітей і висококваліфіковані лікарі, які врятували сотні життів. З іншої сторони - народний депутат без вищої оствіти, в.о.Міністра і "експерт-фрілансер" з МОЗу.

Я особисто свій вибір зробив. За важкохворих пацієнтів та лікарів, які рятують людські життя. Проти чиновників МОЗу та деяких знахабнілих депутатів.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...