newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Катя Осадчая
Катя Осадчая
телеведущая

Блог | Давайте наконец перестанем реагировать на русских звезд

Давайте наконец перестанем реагировать на русских звезд

Останні дні, на тлі жахів в Ізюмі ми отримали кілька меседжей з росіі. Вони різні, але є дещо спільне для нас.

Нагадаю - Собчак назвала нас нацистами за те, що українці висловлюються проти участі Наталії Водяновоі в рекламній компанії бренду Зара, а також Алла Пугачова висловилася в підтримку свого чоловіка, назвала мету гибелі росіян ілюзорною і закликала до мирного життя.

Ці вислови абсолютно різні, але є дещо об’єднуєче - реакція українців.

Я думала, що нагадує мені така постійне озиранням на сусіда, вибачте за таке прямолінійне порівнянння, але можливо так буде наочніше. це сходже, як дівчина, що пішла від хлопця абьюзера, але продовжує активно цікавитися його життям.

Видео дня

І тут приблизно так, ми різні країни, з різними мовами, з різними культурами, ми це визнаємо і закликаємо до цього, але ми поки не можемо не озиратися на "хороших" чи поганих росіян, наші ЗМІ пишуть про рос зірок, пишуть в негативному світлі, але ж пишуть, а про них треба взагалі не писати, забути, як звати.

Ви ж розумієте, що ми не можемо допустити гастролей "хороших русских" після Перемоги, адже такі помилки ми вже мали. артисти і громадяни країни терориста не можуть їхати, виступати, жартувати, співати, адже їх країна вбиває катує, ґвалтує українців і ми не вибачимо цього ніколи.

Вказати бренду на неприпустимість в рекламі дівчини з росіі - так. А нам реагувати на Собчак - ні, вона в світовому контексті нуль, її окрім своїх ніхто не чує, а з тими її "своїми" нам все вже давно зрозуміло, просто проявилося те, що ми і так знали.

Прочитати пост Пугачової - так, можна подякувати під постом, що ці слова, можливо, років за сто щось змінять на болотах, але радіти три доби всіма соц мережами і ЗМІ - ні, краще більше порадіємо успіхам на фронті.

Давайте будемо самодостатніми в своїй культурі, кожен раз, коли хочеться відреагувати на росіян, згадайте і уявіть, що ви їх не знаєте і ніколи не знали і перейдіть на сторінку до світової зірки і подякуйте за підтримку.

Героям Слава

Сподіваюсь, що більше не буде приводів згадувати прізвища вище.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...