Боротьба за життя українських дітей

Боротьба за життя українських дітей

В Україні склалася жахлива ситуація із вакцинацією немовлят та злочинною недбалістю деяких лікарів. Стикнувся зі страшними випадками, коли побічні результати призвели до інвалідності та смерті малюків. Це неабияк налякало батьків, які через таку загрозу елементарно бояться вакцинувати своїх дітей. В результаті, в країні досить багато невакцинованих від інфекційних хвороб дітей. І вони перебувають у зоні ризику в разі спалахів хвороб чи, не доведи Господи, епідемій.

З початку березня нам довелося боротися за життя п’ятимісячної дитини Анастасії Кардаш із міста Ланівці, що на Тернопільщині, яка стала жертвою щеплення неякісною вакциною "Гексаксим". Дізнався про цю ситуацію із соціальних мереж.

Мене вразила абсолютна байдужість лікарів Тернопільської обласної дитячої лікарні, куди зверталися батьки дитини. Вдумайтесь! Медики протягом цілого місяця не змогли встановити правильний діагноз та надати необхідну допомогу дитині!

Немовляті з судомами 15 разів на хвилину лікарі ставили діагноз отит, риніт та ГРВІ. Батьки благали взяти дитину в реанімаційне відділення. Судоми не припинялися кілька днів і лише тоді лікарі ввели маленьку Анастасію в медикаментозний сон та підключили до апарату штучного дихання.

Батьки благали провести консультації з лікарями з Києва. Але їм відмовили!

Ми зробили все можливе і неможливе аби врятувати життя немовляти. Привезли фахівців із київського "Охматдиту" до Тернополя. І лише вони встановили правильний діагноз – вірусний енцефаліт, який був спричинений вакцинацією. Перевезли дитину до Києва. Життя немовляти врятовано. Але недбалість лікарів нанесла її здоров’ю непоправної шкоди! Адже було втрачено надважливі години і дні, протягом яких лікарі не проводили жодного лікування.

Ми також придбали для цієї дитини життєвоважливий медичний прилад – Пульсоксиметр, за допомогою якого вимірюється рівень кисню в крові. Адже на той час у відділенні дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит", де лікували Анастасію, цей прилад виявився відсутній.

Вражає той факт, що керівник Тернопільської обласної лікарні приховував ситуацію зі станом дитини від керівника обласного управління охорони здоров’я. Безперечно – це злочин, за який винний має нести відповідальність!

Жахливо, але це не перший подібний випадок. Не лише в цій лікарні, а й по всій Україні.

Вимагаю від виконувача обов’язків Міністра охорони здоров’я, Міністра внутрішніх справ та Генпрокурора провести розслідування зазначених мною фактів! Не дозволю замовчувати цей випадок лікарської недбалості.

Переконаний, що медики повинні проводити ретельний огляд кожної дитини перед вакцинацією і робити необхідні аналізи. Лікарі мають нести кримінальну відповідальність за стан дитини після вакцинації. Радикальна партія виступає за системні та продумані реформи. Потрібно внести необхідні зміни до чинного законодавства, щоб знищити кругову поруку серед медиків, які звикли покривати один одного за будь-яких умов.

Вимагаємо від Міністерства охорони здоров’я переглянути нормативи щодо забезпечення медичних закладів вакцинами, умов їх транспортування та зберігання, а також заборонити продавати вакцини в аптеках. Адже через відсутність вакцин в лікарнях батьки змушені самі їх купувати – і тут ніхто не несе відповідальності за якість цих вакцин на момент щеплення.

І нарешті, треба вже виготовляти всі необхідні для щеплень вакцини в Україні, які мають бути високоякісними і безпечними для наших дітей. Невже це так складно? Досить вже знущатися над нашими дітьми і щеплювати їх неякісними іноземними вакцинами, які призводять до інвалідності чи летальних випадків!

Питання життя та здоров’я українських громадян – це питання національної безпеки! Маємо кардинально змінити ситуацію заради наших дітей!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.