"Братство народов" убиває. Вчіть дітей бути вільними

'Братство народов' убиває. Вчіть дітей бути вільними

Іноді я думаю, якщо можна б було повернути ось той безтурботний 2007-й або 2008-й - що можна б було зробити для того, щоб не було сьогоднішньої війни?

Навіть після того, як російські війська дійшли до Тбілісі, а їх кораблі бомбили Потійський порт? - Що? - Адже тоді розумні люди знали, що наступною після Грузії буде Україна.

І я нічого не можу придумати. Правда.

Тому що сьогоднішня війна почалася не захоплення Верховної Ради Криму та зелених чоловічків, а ще наприкінці 80-х, коли за національно-визвольних рух савєтские військові почали вбивати простих людей - у тому же Тбілісі, у Вільнюсі, у Баку і т.д. Не було ще путіна як явища, а людей вбивали за те, що вони хочуть жити вільно та не в ярмі імперії.

Видео дня

Корінь зла - в тому, що радянська брехня про "союз нерушимий" та "братство народов" настільки роз'їла мізки більшості радянських людей (та, як виявилося, ще і їх нащадків!), що досі цей фантом вбиває. І ще довго буде вбивати.

Мораль? - Нема моралі.

Вчите своїх дітей бути вільними та відправляйте у Європу - дивитися, як живуть при справжніх демократіях: як розділяють сміття, як бережуть дерева та річки, як не ходять на червоне світло через дорогу, як допомагають іншим - як людям, так і тваринам. Якщо людина з дитинства знає, що є інше життя - без ярма та брехні, без візантійщини, без "откатів" та "дати на лапу", то вона зможе міняти Україну.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.