"А чьо ви не їдете по маленьких містах? Тут що не люди?"

'А чьо ви не їдете по маленьких містах? Тут що не люди?'

Ото кожного разу, як якась людина в коментарях пише мені щось на кшталт "а чьо ви не їдете по маленьких містах, тут що не люди?", я кожного разу хочу таку людину посадити в наш бус і щоб вона поїздила з нами по тих "мегаполісах", по яких ми всі ці роки викатуємо. Та, де часом немає жодної працюючої розетки в гримерці, там де в принципі поняття гримерки відсутнє, там де на початку концерту виникають непорозуміння, бо люди, які придбали квитки не можуть сісти на свої місця, бо вони поломані, а винний у цьому, звісно ж не організатор чи директор будинку культури, а Притула на сцені.

Часом буває так, що в твою гримерку, де ти перевдягаєшся перед виступом, просто заходять якісь люди, яким треба сфоткатись вже і зараз. Ти в трусах, а їм треба вже. І ти питаєш в організатора, мовляв, якого біса сторонні люди в нашій гримерці забули? А орг спокійно відповідає:"та то ж свої"!

Ото зробив фотосесію на бекстейджі в одному з міст у нашому весняному турі. Лакшері де люкс, віайпі роял спа! Нема біди, веселимось!

Видео дня

Ще б у вбиральні там лямпочку вкрутили - то взагалі б все супер було!!!

"А чьо ви не їдете по маленьких містах? Тут що не люди?"

"А чьо ви не їдете по маленьких містах? Тут що не люди?"

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.