На "скотовозах" Укрзалізниці в Європу!

Укрзалізниця

Дорога Укрзалізниця і Войцех Бальчун!

Я, звісно, дуже дякую за скинуті мною 500 калорій (ну, ладно, 300 точно), завдяки вашому афігезному сервісу, але надалі попрошу не вводити мене в такий стан стресу.

Скажіть, це так складно встановити термінали на вокзалі, де можна роздрукувати квиток із бланку замовлення? Добре, що добрі люди пропустили мене без черги на касі, де стояло з три десятка людей (звісно ж, надворі сезон літніх відпусток) і я за 6 хв до відправлення поїзда змінила бумажонку, яка прийшла на почту, на квиток. Чи такі термінали є, принаймні, у Києві, і провідник дав мені некоректну інфу, коли порадив летіти в касу? Може, це я не в курсі? Тоді просвітіть, плз!

Але порившись в неті, приходжу до висновку, що терміналів таки нема. Є лише новина за 18 травня (18 травня, Карл!), що "Укрзалізниця" встановить термінали для продажу квитків. І де вони? А між іншим вже 6 липня. Тобто із того часу пройшло майже два місяці!!! Чи вони є?

Друге! Коли ви встановите пандуси на сходах до залізничних колій? Ви думаєте жінці так легко спустити 26кг валізу? Звісно, двоє чоловіків запропонувало свою поміч вантажника за 20ку (підозрюю, що підробляють), але відмовилась. І до речі, щоб ви знали – зараз у літній сезон черга до ескалатору на Центральному вокзалі починається від вхідних дверей. Але, звісно, як ви можете про це знати?  

І раз вже на це пішло, то коли ви перестанете возити людей у скотовозах? А? От я минулого тижня верталась із Франківська поїздом номер 43. Хто їздив, знає. Утримаюсь від подробиць про смердючий вагон, брудні фіранки, скатертинку на столику (якщо її можна так назвати), пухові подушки і прости боже, кондиціонер, який потім не "виключався". Елементарно ми не змогли підняти вікно у купе і провідниця заліпила ту дірку коцом. Нормально так, їхали да? Підозрюю, що це той поїзд, який узимку засипає снігом.

Ага, я знаю, що є інші поїзди. Але всі можуть купити квиток за 604 грн в один бік? Нічо так на сім’ю з’їздити туди і назад при самі знаєте якій середній зп в Україні. Є ще СВ за 1282 грн у Франківськ і по 1,5 тис на Закарпаття в один бік, що рівносильно квиткам на авіа у Вільнюс, наприклад.

Або ваш графік поїздів, мене, як користувача вашого ганебного сервісу, просто вбиває! Ви думаєте, можна купити квиток в той же Івано-Франківськ на завтра, тобто із п’ятниці на суботу? А ні фіга! Навіть нема отих дорогих по "мільйону доларів". А Франківськ, Закарпаття - це мегапопулярний туристичний напрямок влітку. У Яремче-Рахові, наприклад, стартує купа гірських маршрутів, а із Києва туди ходить аж один (!) поїзд. Ясно, що квитків на нього вдень з вогнем не знайдеш. Але найцікавіше, що поїзд із Києва до Яремче їде 15 годин, а до Рахова – 19 годин. І це у 21-му столітті, коли кожна хвилина на вагу золота.

На південні напрямки – та сама фігня. В Одесу можна доїхати лише на Інтерсіті, і то в п’ятницю лишився тільки перший клас. У Херсон взагалі нічого нема.

До чого це я? Завжди вважала, що толку держпідприємств не буде. Але потім френди мене поправили. Виявляється Укрзалізниця – це ПАТ. Тобто "приватне акціонерне товариство"! Як вам таке?

П.С. Колега тим часом прислала своє враження від поїздки на славнозвісному трансформері з Києва до Франківська. Заради об’єктивності відмічу, що він кращий за скотовоз і є чимало позитивних відгуків про нього – швидший, чистіший і т.п.. Але є і мінуси:

"Мала "щастя" їздити тим славнозвісним трансформером із Києва до Франківська минулої неділі. За трьох людей заплатили всього-на-всього 1800 гривень. І це при тому, що кілька місяців тому квиток коштував трохи більше 300 грн!

Плювалися на кожному кроці. Кльово, що в купе є розетка, щоб підзарядити мобільний чи ноутбук, і видно, зайнятий туалет чи ні. І це, напевно, єдині плюси таких потягів. Ну добре, ще вони швидкісні, хай буде. Але блін! Все рипить-скрипить (особливо коли перевертаєшся на верхній полиці). Місця у самому купе дуже мало. Ні дорожня сумка, ні валіза під нижню полицю НЕ ПОМІСТИЛИСЯ (довелося ставити на проході!!!). Із сидячими місцями взагалі біда, коли одночасно в купе перебуває шість людей. В тесноте, да не в обиде? (с)

З туалету, думала, не вийду ніколи! (не знаю, хто і з якою метою придумував ті замки). Що там, що у самому купе двері відчиняються/зачиняються з гуркотом, та й силу треба прикладати неабияку! Обслуговування також було дивним. На запитання провідниця відповідала з іронією і сарказмом (я поцікавилася, як вирішити питання з сумками), ні чаю, ні кави пасажирам не пропонувала, зате про постільну білизну, яку ми начебто повинні зібрати і здати, не забула.

Якби не треба було терміново їхати в ІФ, чорта з два взяла би ті квитки за космічні суми. Я зла, дуже зла. Вибач, що вилила душу під твоїм постом. Вже й не знаю, що краще: вище описана "скотовозка" за 100 з чимось гривень чи "мегакомфортний" потяг по 600. Люкс, на хвилиночку, там коштує близько 1850!!!). Через два тижні мені знову треба їхати у Франківськ і повертатися в столицю відповідно. На нормальні потяги з адекватними цінами квитків немає. За що я як пересічна українка повинна платити такі гроші? Щоб не бути голослівною, скрін із сайту УЗ кидаю нижче".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

УкраинаСкандал вокруг "Укрзалізниці"Войцех Бальчун