Найбільше грошей заробив у Непалі

Найбільше грошей заробив у Непалі

На трохи загляну сюди. Одразу скажу: цей пост читайте уважно, спокійно, не поспішаючи і в тиші. Під час читання кожного речення усвідомлюйте, які виникають відчуття. Це буде та енергія, яку несе повідомлення. Той імпульс, який я попрошу вас використати з розумом, не розтратити його. Що саме потрібно вчинити, напишу наприкінці повідомлення. Звісно, я не сподіваюсь, що це зробить кожен. Але, люди свідомі зрозуміють мене і зроблять.

І так. Я – за божевільні вчинки. Вчинки, які є викликом для нас. Вчинки, які спонукають нас рухатися вперед і розвиватися, самовдосконалюватися. І просто – жити насиченим життям.

Отож, сьогодні 194 дні подорожі. Мій один з найкращих друзів назвав її подорожжю життя. І як виявилось – таки попав в точку. Бо найголовніше зараз, що я бачу – це різноманітні прояви життя і як ми можемо на нього впливати. Ця подорож для мене – дійсно те, на що я точно не наважився б ще рік тому. Так-так, купа страхів – англійську призабув, це ж грошей треба багато, звільнятися з роботи в цей час кризи, та ще й з керівної посади, сам в нових країнах.

Видео дня

На сьогоднішній день я відвідав 11 країн і проїздив більше 20 тисяч кілометрів. Позаду купа нових друзів, історій, емоцій та безцінних усвідомлень. Фінансова частина справи – витратив 2200$. Всі їх заробив виключно грою на саксофоні. З одного боку – це чимало, близько 57 тисяч гривень. З іншого – в середньому по 7$ на день не так і багато. 7 – бо 700$ доларів пішло на три авіаперельоти. І це не враховуючи те, що за житло в 90% випадків я не платив, за їжу – в 20%, за наземний транспорт – в 80%. Така статистика.

Якщо взяти останні півтори місяці – то це Непал (з рекордом для себе в зароблянні грошей - $1000 за 10 днів, Хеппі Холі з фарбами по всьому обличчі, бороді та частково одязі, прекрасні Гімалаї з вікна літака), Китай (зі своїми високими будівлями, електробайками, ніч на горі висотою 3300 метрів, два тижні вивчання кунг-фу в монастирі в горах висотою за 2000 метрів), Лаос (з шаленим святкуванням Нового Року під музику з потужних стереосистем по всім вулицям і обливанням водою з ніг до голови кожного перехожого). Я не знав на початку, як воно складеться. А склалось ось так. І це ж не кінець, і навіть не половина справи. Попереду ще стільки всього невідомого й нового. А ще рік тому…

А попросити зробити вас ось що я хочу. Прочитавши блог, запитайте себе, що неймовірного та на перший погляд нездійсненного ви робили в своєму житті. А далі – що тепер хотіли би зробити. Відповідь може прийти не одразу. З тижні два можете походити, задаючи собі це питання – особливо перед сном. І особливо прислухаючись до відповіді, яка може прийти як прокинитесь. І якщо таке знайшли, напишіть у коментарях під постом в короткій формі наступне: "Я давно не наважувався (або хотів і не починав) зробити ось це (далі у кожного свій варіант, сфери життя абсолютно різні). Тепер прийшов час діяти. Я досягну своєї цілі". І хай ці історії надихають одне одного почати і робити.

Ви будете знати, що таких як ви багато. І запуститься незворотній творчий процес роботи розуму та душі на її реалізацію. Ви головне не заважайте своїми негативними думками, сумнівами. Довіртеся собі та всесвіту й уперед. І отримуйте задоволення від того в кожному новому кроці. І ви ж розумієте, що на її реалізацію може знадобитися багато часу. Але скільки б не було, вірте, що досягнете. І кльово буде, коли так станеться, написати сюди ж результат. Як би довго то не було.

Також можете писати те, що вже на сьогодні здійснили неймовірного.

І просіть долучитися друзів – перепости та коментарі. Хай життя цього посту буде насиченим. І я сподіваюсь, він не помре в безодні інформації. Принаймні, не так швидко, як міг би.

Тут прошу підтримати не мене, а процес змін у житті кожного та вас. Може також, читаючи коментарі, ви зможете допомогти один одному чим би то не було. Отож, бажаю, хай у кожного вдасться!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...