Мінінформполітики і Крим: за що подякувати Стецю?

Юрій Стець

По-перше, мені здається, що Міністерством інформполітики було зроблено багато актуальних речей, започатковано багато акцій і проектів. Я можу оцінювати цю роботу по відношенню до Криму. Наприклад, розпочато радійне мовлення, поновлено на середніх хвилях.

Також були певні інформаційні приводи, які дозволяли активізувати тему Криму в українському медійному просторі. Ще багато було зроблено завдяки зусиллям пана Стеця. Його перший заступник Еміне Джеппар (вона зараз виконуючий обов’язки міністра, і я так розумію, що вона провжуватиме розпочату роботу) багато в чому була ініціатором таких речей щодо щодо кримського напрямку. Тому, на мою думку, робота буде тривати. Можливо варто очікувати, що будуть якісь нові ідеї, акції, ініціативи на кримську тематику.

Видео дня

Я не знаю реальної можливості цього міністерства. Якщо реально подивитись, воно має не дуже великі можливості. Це не ті гроші, які, наприклад, витрачає Росія на свій пропагандистський апарат, на канал Russia today. Наскільки мені відомо, я це можу судити з повідомлень в пресі, в Росії витрачають на пропаганду більше мільярда доларів щороку. Я так розумію, в Україні просто немає таких грошей.

А що можна зробити в рамках обмеженого бюджету? Можна не розмазувати тонким шаром на бутерброд ті гроші. Можна робити менше ініціатив, але щоб вони були більш точковими.

Щодо Криму – потрібно, щоб було більше мовлення на півострів. Чи є на це гроші у міністерства – я не знаю, але мені здається, що це було би правильно.

Знову ж таки, якби були гроші, то можна залучати для виготовлення контенту не тільки державні телекомпанії, а оголошувати конкурси, аби контент робили інші виробники.

Те, що від нас очікують кримчани – це насамперед, щоб ми більше розповідали про те, що в Україні збираються робити для повернення Криму.

Це не тільки питання інформаційної політики, це питання стратегії України щодо Криму. Інформація – це наступний етап, а перший – це стратегія, що збирається робити Україна по відношенню до Криму.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.