"Я всього лиш твоя мама"

'Я всього лиш твоя мама'

Мій сину! Все так не буде, і буде не так, як все, але як би не було, знай, що то є найліпше для тебе.

Ти не Ангел, ти не Бог, але маєш їх в собі, тому часом дозволь їм проявлятись - повір, це доволі приємно.

Тобі 10, мені 35. Хто я для тебе? Всього лиш мама. Лише та, що прийшла раніше за тебе на чверть століття і не більше. Не рівняйся на мене, не намагайся мені вгодити, не дивися на мене, як на чудо. У нас різні дороги, які розійдуться ще за якийсь десяток літ.

Твоя найбільша задача - бути собою, грати свою роль, зрештою, як і у мене. Ми, як дві кулі, що стикнулись на певний час, відбились любов'ю одна об одну, і покотились далі.

Видео дня

Мій сину! Ти ж пам'ятаєш, що все гра, правда?

Будь гравцем чесним, бери відповідальність за звої ходи та стратегії, не бійся ударів, падай, коли треба, але завжди вставай.

Будь новачком, початківцем. Знову й знову. Починати з початку - це як мінімум забавно. Але будь також профі хоча б у чомусь одному.

Знай, що не буває більшого горя, ніж ти можеш пережити, а всяку біду можна запакувати в обгортку "загартування".

В житті ти або виграЄш, або набираєшся досвіду. Але ніколи, чуєш, ніколи не помиляєшся. Бо ти насправді завше робиш так, як вважаєш найкраще в цю мить.

Мій сину! Коли стане важко тобі, шукай! Ту тонку як павутина пупувину зв'язану з Богом. Не зі мною. Не бачиш її? Сумніваєшся? Ще глибше шукай! Заплющ очі, стули вуста. Творець говорить тихо.

Тебе дивує питання дорослих: а ким ти хочеш стати, коли виростеш? Мене теж.

Чи конче треба ставати кимось, чи треба одягати маску когось? Не треба! Будь тим, ким є. Будь дитиною. Ні-ні, тобі неодмінно доведеться навчитись водити машину, планувати бюджет і вести переговори. Але нехай ці знання не зіб'ють тебе з толку.

Де і ким би ти не був, не вбивай свою внутрішню дитину. Хтось називає її совістю, хтось душею, хтось внутрішнім голосом - все правда! Люби і пести цього когось в собі, даруй йому радість, слухай його. І навчися широко усміхатись! У тебе такі гарні зуби))

Будь добрим! Це неймовірно сексуально, коли чоловік добрий) Але й про звіра, що дає відсіч, мов блискавка, не забувай. Він живе в тобі. Доброта і звірина хватка - ти матимеш успіх! Вибирай одну і люби її, доки зможеш.

Що означає люби? Поважай її територію і призначення, будь її охоронцем, її аватаром і, будь ласка, напечи їй хоч раз еклерів. Це так романтично!

Приймай рішення, їж морозиво, качай м'язи, вчи англійську! І пам'ятай, я дозволила тобі не ходити в школу не через те, що жалію тебе, а просто хочу показати тобі як то класно жити за власними правилами.

Жити! Не коли виростеш, не коли буде більше грошей чи ліпші умови, а вже зараз, сьогодні.

Люблю тебе!

Нехай це почуття ніколи не обтяжує тебе, а лише окриляє.

Мама

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...