newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Олена Підгрушна та інші відомі українці 7 травня біжать WINGS FOR LIFE WORLD RUN

2,6 т.
Олена Підгрушна та інші  відомі українці 7 травня біжать WINGS FOR LIFE WORLD RUN

Wings for Life World Run – це всесвітній благодійний забіг, метою якого є збір коштів для пошуку методів лікування травм спинного мозку. Учасники стартують одночасно по всьому світу незалежно від часу, пори року та погодних умов у їхній місцевості, та намагаються втекти від автомобіля-кетчера, який є рухомою фінішною лінією.

Видео дня

У Києві пройде Wings For Life World Run APP RUN KYIV – організований спільний забіг за допомогою мобільного додатку, з досвідом втечі від віртуального автомобіля-кетчера.

Старт – одночасно зі всім світом – 7 травня о 14:00 – біля Паркового Мосту на Трухановому острові.

До українського забігу Wings for Life World Run APP RUN KYIV також приєднаються спортсмени та інші відомі українці:

ОЛЕНА ПІДГРУШНА, ОЛІМПІЙСЬКА ЧЕМПІОНКА З БІАТЛОНУ

"Рух - це здоровий спосіб життя, а це в свою чергу призводить до здорової нації. Сьогодні є необхідність посилення роботи щодо популяризації рухової активності та ведення здорового способу життя серед українців. Якщо я своїм стартом надихну хоч одного українця піти в спортзал чи зробити руханку вдома, значить я своїм прикладом долучуся до розвитку фізично здорової нації!.

СВЯТОШЕНКО ВІТАЛІЙ, ПРИЗЕР ПО ГОНКАХ НА ВІЗКУ

"Я - уродженець Дебальцеве, чемпіон України зі штовхання ядра, неодноразовий призер з перегонів на візку на різні дистанції (від 100 м до 10 км). Протягом 19 років я обмежений в пересуванні на ногах, але не в бажанні займатися спортом. Люблю спорт у всіх його проявах. Вважаю, що рух - це життя і в якій би ситуації ти не опинився, зупинятися не варто! Беру участь в забігу Wings for Life World Run, щоб в черговий раз підтвердити своє кредо. Всім здоров'я! "

РОМА ЛІ, RADIO SPORT, МАРАФОНЕЦЬ

"Для мене участь у забігу Wings for Life World Run 7 травня в Києві - це важлива і знакова подія, тому що я вірю, що тільки разом ми зможемо перемогти. В першу чергу - самих себе. У другу чергу - своє небажання допомагати іншим. Ну і по-третє - перемогти травми спинного мозку, від яких щороку гине величезна кількість людей, які так і не змогли пробігти свій перший марафон ... Разом переможемо, бути добру, Борода сказав! "

ДМИТРО ВАСИЛЬЦОВ, МАРАФОНЕЦЬ

Дмитро пробіг на інвалідному візку 25 марафонів та 7 напівмарафонів.

"Я вирішив приєднатися до забігу Wings for Life World Run APP RUN KYIV, щоб своєю участю привернути увагу до проблеми людей з травмою спинного мозку. Кожен раз, долаючи марафонську дистанцію я сподіваюся, що своїм прикладом надихаю людей вести активний спосіб життя".

ІГОР КРЕТОВ та ГРИГОРІЙ СУНДУК, ультрамарафонська команда "ПРОБІЖИМО ВСЮ УКРАЇНУ"

Ультра марафонська команда Ігоря та Григорія вперше подолала відстань у 500 км (12 марафонських дистанцій) від Києва до Одеси протягом 10 діб та є авторами проекту "Пробіжимо всю Україну", у рамках якого відкривають бігові маршрути України та знайомлять глядачів із біговим співтовариством.

Біжимо Wings for Life World Run заради тих, хто не може бігти, та для того, щоб привернути увагу суспільства до проблеми людей з травмами спинного мозку. Своєю участю у проекті ми нагадуємо звичайним людям, яку вони мають чудову можливість займатися бігом та вести активний спосіб життя. Ми хотіли б, щоб одного дня завдяки нашим зусиллям, хоча б одна людина змогла б встати з крісла та взяти участь у біговому заході, а, можливо, й пробігти в нашій компанії 500 км з Києва до Одеси".

ІГОР ЗАЙЧУК, ЧЕМПІОН СВІТУ З ПАУЕРЛІФТИНГУ ЗА ВЕРСІЄЮ GLOBAL POWERLIFTING ALLIANCE DRUG FREE DIVISION

"Я вирішив підтримати ініціативу Wings for Life World Run APP RUN KYIV для того, щоб привернути увагу до проблеми травм спинного мозку і залучення допомоги на пошуки засобів лікування. Хочу побажати нам усім бути акуратними в повсякденному житті, звертати увагу на, здавалося б, незначні дрібниці і допомагати тим, хто, вже так склалося, опинився в кріслі. Бережіть здоров'я!

ВІТАЛІЙ ТА УЛЯНА ПЧОЛКІНИ, ГРОМАДСЬКІ АКТИВІСТИ ГО "ГРУПА АКТИВНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ"

Віталій Пчолкін - громадський активіст, член Правління ВООІ "Група активної реабілітації", експерт Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, заступник Директора ГПО "Права людини". Займається регбі на івалідних колясках.

Уляна Пчолкіна - телеведуча, перша Чемпіонка світу з карате серед жінок на візках в категорії ката, громадський активіст, член Правління ВООІ "Група активної реабілітації", Голова Правління ГПО "Права людини"

"Ми підтримуємо забіг Wings for Life World Run APP RUN KYIV, тому що не на словах розуміємо, що таке мати травму хребта і які наслідки та ускладнення це за собою несе. За своє життя ми бачили багато людей, які дарують марні надії заробляючи на цьому чималі кошти, в той час коли люди віддають останнє. Хочеться залишити це в минулому.

Саме тому наша мета привернути увагу до цього питання та допомогти людям знайти справжні методи лікування травм спинного мозку, про що мріє велика кількість людей в усьому світі.

Але і без цього хочемо сказати: Травма спинного мозку – не вирок! Не варто чекати на чудо, варто працювати з тим, що є, а якщо нам допоможуть, то буде добре."

У 2016 році Wings for Life World Run об’єднав 130 732 учасника 203 національностей, зібравши 6,6

мільйонів євро для єдиної цілі фонду Wings for Life - знайти методи лікування травм спинного мозку.

ЯК ДОЛУЧИТИСЯ ДО ЗАБІГУ УКРАЇНЦЯМ?

Щоб взяти участь завантажуйте мобільний додаток WINGS FOR LIFE WORLD RUN та біжіть зі всім світом, де б ви не були. З мобільним додатком ви біжите за власним маршрутом, але одночасно з усім світом.

Завантажити додаток можна тут: http://www.wingsforlifeworldrun.com/int/en/organized-app-runs/

Завантажуйте додаток та біжіть разом з іншими українцями на Трухановому острові у Києві!

Деталі Київського забігу: http://www.wingsforlifeworldrun.com/int/en/app-run-kyiv/

Організатор Wings For Life World Run APP RUN KYIV – Громадська організація TOP RUNNERS.

Пряма трансляція зі всього світу

Wings for Life World Run є єдиним у своєму роді. Немає ні однієї іншої спортивної події, яка б одночасно вела трансляцію з такої великої кількості місць проведення – більш ніж 20 країн, і разом це все складалося у велике глобальне ТВ-шоу.

Глядачі можуть спостерігати за більш, ніж 100 000 бігунів, об'єднаних однією ціллю, у прямому ефірі на Red Bull TV: https://www.redbull.tv/live/AP-1QCYZHNV11W11/wings-for-life-world-run

Про фонд Wings For Life

Мільйони людей у всьому світі залежні від інвалідного візка через травму спинного мозку – в основному через аварії або падіння. Wings for Life – некомерційний фонд, який займається дослідженнями спинного мозку. Місія фонду – знайти методи лікування травм спинного мозку. З 2004 року Wings for Life ретельно відбирає і є спонсором передових дослідницьких проектів та клінічних досліджень, які в перспективі зможуть змінити життя людей у всьому світі. Хоча спосіб лікування ще не знайдено, фонд уже досяг чималих успіхів. 100 відсотків внесків учасників Wings for Life World Run і всі кошти зібрані у цьому глобальному заході допоможуть досягти головної мети. Кожен крок у забігу Wings for Life World Run і Wings for Life World Run App Run (зі спеціальним мобільним додатком забігу) – це крок у вірному напрямку - www.wingsforlife.com

Про Wings for Life World Run

The Wings for Life World Run був запущений у 2014 році, на користь неприбуткової фундації Wings for Life Дослідження спинного мозку, яка присвячена пошуку ліків від травм спинного мозку. Wings for Life World Run став піонером концепції синхронного забігу, де учасники всіх рівнів, через всю земну кулю, біжать одночасно, незалежно від години чи погоди в їхній місцевості. Саме на даній події було представлено формат з Catcher-автомобілем, в якому фініш - це автомобіль керований знаменитістю, який дає бігунам фору, після чого проходить маршрут в заданому темпі. Тільки в точці обгону забіг для учасника є завершеним, і той, кого авто наздожене останнім – оголошується Глобальним чемпіоном - www.wingsforlifeworldrun.com

Wings for Life World Run APP

Wings for Life World Run APP дозволяє будь-кому, в будь-якій точці світу, приєднатися до глобального руху, навіть якщо в нього/неї немає можливості пробігти в одному з офіційних місць проведення забігу. Активуючи додаток (APP) на своєму телефоні, бігун може взяти участь у віртуальному Wings for Life World Run – App Run та бути переслідуваним віртуальним автомобілем-кетчером одночасно зі всіма іншими учасниками Wings For Life World Run по всій земній кулі.