![Евгений Рыбчинский](https://i.obozrevatel.com/person/2017/2/20/633047.jpg?size=100x100)
Блог | Може СБУ варто перевіряти тих, хто бажає "бомбьожок" Києва?
Виртуальный мемориал погибших борцов за украинскую независимость: почтите Героев минутой вашего внимания!
![Може СБУ варто перевіряти тих, хто бажає 'бомбьожок' Києва?](https://i.obozrevatel.com/2017/4/3/88main.jpg?size=1944x924)
Вчора на Андріївському узвозі я зустрів давнього знайомого з Донецька. Небідний хлопчина, треба сказати. Мерс, охорона, дівчата-моделі і все таке.
Зі старту він на донецько-москалячій мові почав мені розповідати, яка злочинна на разі влада і все таке і гуйо-мойо. Мовляв, банк відняли, кримінальну справу завели, працювати не дають, а у завод під Донецьком два снаряди ВСУ залетіло і людям стало працювати ніде.
Слухав я, слухав і кажу: чуєш, чуваче, ти ж усе життя обналічкою займався, рейдерством, рекетом і кришуванням. При янику ходив у приятелях стоматолога. Нині не в тюрмі, а з охороною вільно по Києву пересуваєш... Що тобі, курво, не так?
Читайте: "Народная республика" боится своего народа
І тут він підніма свої налиті ненавистю і здивуванням очі на мене і каже: що мені не так? А от коли почнуть бомбити Київ, ти в натурі збагнеш, що мені не так. Сказав, розвернувся і пішов геть. І його шакали, озираючись, почвалали за ним.
І от тепер я думаю, може ми занадто ліберальні до тих, хто живучи в українській столиці, бажає нам обстрілів і бомбьожок? А може СБУ треба перевіряти, чим займаються потенційні сепаратисти у Києві? Сяду-ка я й напишу запит на Грицака з конкретними прізвищами і цитатами. Це ж не гріх "любити" своїх ворогів справжньою любов"ю? Правда?