УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Може СБУ варто перевіряти тих, хто бажає "бомбьожок" Києва?

Може СБУ варто перевіряти тих, хто бажає 'бомбьожок' Києва?

Вчора на Андріївському узвозі я зустрів давнього знайомого з Донецька. Небідний хлопчина, треба сказати. Мерс, охорона, дівчата-моделі і все таке.

Зі старту він на донецько-москалячій мові почав мені розповідати, яка злочинна на разі влада і все таке і гуйо-мойо. Мовляв, банк відняли, кримінальну справу завели, працювати не дають, а у завод під Донецьком два снаряди ВСУ залетіло і людям стало працювати ніде.

Слухав я, слухав і кажу: чуєш, чуваче, ти ж усе життя обналічкою займався, рейдерством, рекетом і кришуванням. При янику ходив у приятелях стоматолога. Нині не в тюрмі, а з охороною вільно по Києву пересуваєш... Що тобі, курво, не так?

Читайте: "Народная республика" боится своего народа

І тут він підніма свої налиті ненавистю і здивуванням очі на мене і каже: що мені не так? А от коли почнуть бомбити Київ, ти в натурі збагнеш, що мені не так. Сказав, розвернувся і пішов геть. І його шакали, озираючись, почвалали за ним.

І от тепер я думаю, може ми занадто ліберальні до тих, хто живучи в українській столиці, бажає нам обстрілів і бомбьожок? А може СБУ треба перевіряти, чим займаються потенційні сепаратисти у Києві? Сяду-ка я й напишу запит на Грицака з конкретними прізвищами і цитатами. Це ж не гріх "любити" своїх ворогів справжньою любов"ю? Правда?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...