УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

"Триода", Порядинский и Гладыр о финале, трудностях, дружбе и звездах

3,7 т.
'Триода', Порядинский и Гладыр о финале, трудностях, дружбе и звездах

фото Олег Алешкин

Практически подошел к своему завершению проект "Х-Фактор", который на протяжении нескольких месяцев радовал зрителей яркими субботними вечерами с выступлениями талантливых ребят, разнообразными номерами, постановками и голосами, одним словом, настоящим масштабным вокальным шоу.

Но, к сожалению, все не могут быть победителями, поэтому каждый последующий эфир терял своего участника. Их осталось всего трое, у каждого по три песни, три постановки и три последних шанса прорваться в двойку лидеров, победителя среди которых, выберут зрители, а Оксана Марченко торжественно объявит на гала-концерте, запланированном 4-го января уже в новом, 2014-ом году.

В эту субботу, 28-го декабря, в борьбу вступили последние надежды Игоря Кондратюка – коллектив "Триода", Ирины Дубцовой – Саша Порядинский и Сергея Соседова – Сергей Гладыр. Ребята изо всех сил старались использовать последний шанс и показать себя самым лучшим образом, поскольку именно в этот вечер решалась их дальнейшая судьба в проекте "Х-Фактор".

По итогам всех десяти выступлений покинуть шоу пришлось поющему стоматологу и, как говорит Ирина Дубцова, идеальному мужчине – Сергею Гладыру. К сожалению, этот вечер оказался фатальным для артиста.

На протяжении всего эфира мне пришлось не один раз пообщаться с ребятами, чтобы узнать все моменты финала и их собственные эмоции и впечатления от происходящего в такой ответственный для них вечер.

Ребят, завершился последний соревновательный этап "Х-Фактора", где вы еще выступали в роли конкурентов. Расскажите немного о своих ощущениях.

Саша Порядинский: Ой, фууух, відмучився я конкретно! У мене постійно зривався голос, це був ужас, як мені здається. Кожен день, при підготовці до ефіру, ми співали по 20 годин, та лише години три залишалося на сон. Вже просто не мали сил. Ми почали репетирувати тільки в середу, а виконати потрібно було аж три пісні, а не одну і, навіть, не дві, як в попередніх ефірах. Нестача часу дала про себе знати.

Сергей Гладыр: Ощущения приятные. Это ведь предновогодний эфир. Все уже спето, осталось только ждать, поскольку наша судьба теперь лишь в руках зрителей. Очень приятно было петь со звездой, в данном случае, с прекрасной Еленой Ваенгой, так же вспомнить свою первую песню с кастинга и новую, ранее мной не исполняемую, Joe Cocker - You can leave your hat on. Я сделал все от меня зависящее, и, кажется, очень неплохо.

"Триода": Для нас цей ефір, мабуть, був найлегшим, оскільки співати довелося всі ті пісні, які ми хотіли виконати, які приносять нам задоволення. Готувалися ми до них дуже завзято, а тому вже на сцені тільки відпочивали. Що стосується самого виконання, то "Тріода" зробила все на 100%! Можемо сказати, що, навіть, більше, адже інколи просто не могли повірити в те, що робимо таке, чого ніколи не знали, та не вірили, що взагалі зможемо! Відкриємо таємницю. Відчуття перевершення самих себе відбувається саме тоді, коли дивишся запис свого співу і в тебе йдуть мурашки по тілу. От так буває. А взагалі, велику силу та енергію дає контакт з людьми. Завдяки підтримці глядача можливо зробити нереальні речі.

На сегодняшнем эфире вам пришлось спеть целых три песни: ту, которую исполнили на кастинге, ту, которую подготовил ваш наставник и песню со звездой. Какая далась легче всего, а какую подготовить было сложнее?

Саша Порядинский: Легше всього, мабуть, була пісня з кастингу "Не плач, тато". Я її готував ще давно, тому виконав без великого напряга. Що ж стосується коспозиції, яка далась важко, то тут скажу, що і пісня в дуеті з Лолітою, і пісня "Regresa a mi" - це був кошмар! Ми так довго над ними працювали, мучались, вижимали все, що могли.

Сергей Гладыр: Лично мне легче всего далась песня, которую я исполнил в дуете с Еленой Ваенгой. Певица очень расположила к себе и действительно, как она сама сказала на сцене, взяла весь страх, и свой, и мой, на себя. С двумя другими были некие сложности. И даже кастинговая далась не так просто, поскольку много всего было изменено, много внесено нового и т.д. А вообще время. Очень мало времени для того, чтобы "слепить" песню плюс постановку, плюс музыку. Очень сложно.

"Триода": Всі пісні далися легко. Та спершу ми дуже перелякалися виконувати пісню з Bosson, адже, чесно кажучи, з англійською мовою не дуже дружимо та володіємо не досконало. Не знали, як поводитися, як розмовляти, та пізніше зрозуміли, що це прекрасна людина та великий професіонал, який зробив усе, щоб і ми були у цей вечір на сцені такими ж, як і він.

Что каждому из вас сказал человек, с которым довелось спеть в дуэте? Это ведь не просто люди, а настоящие звезды. Были ли какие-то наставления?

Саша Порядинский: Лоліта сказала мені головне, що пісня повинна іти по колу і починатися ще до того, як закінчив співати.

Сергей Гладыр: Ты знаешь, каких-то особых слов Елена не говорила, но, точно могу сказать, что своим поведением и отношением к исполнению давала понять, что просто нужно быть проще и максимально искреннее.

"Триода": Bosson настанов нам ніяких не давав, а сказав лише, що дуже хотів би з нами попрацювати у майбутньому. Ви навіть не уявляєте, як було приємно, коли він підійшов до нас зі своїм фотоапаратом та вимовив, що хоче з нами сфотографуватися! Дуже круто! А його слова про те, що наш виступ можна порівняти зі студійним записом, взагалі неймовірно вразили! Коли ми тільки почали співати на першій репетиції, він розширив очі від здивування та сказав: "Ой, а що ж я маю робити?" Ось найголовніші слова похвали. Співак постійно повторював, що ми не просто тріо та соліст, а ми справжній квартет! Йому потрібно віддати належне за те, як він поводився з нами, та як не виділяв себе зіркою, а пристосовувався до нас. Bosson дуже хороша людина та справжній професіонал, який показав нам багато цікавого та нового.

Буквально на днях у вас прошла первая в жизни автограф-сессия. Понравилось ли быть в роли уже настоящих звезд, когда выходишь на красную дорожку, а тебя поджидает толпа фанатов?

Саша Порядинский: Та це було нереально круто! (Посміхається) Ти такий виходиш з машини, а всі кричать: "Сашко! Сашко!" Дуже кльово! Ніколи я такого не робив. Прямо зірка (Сміється)

Сергей Гладыр: Да, это было незабываемо! Действительно очень приятно, когда тебя ждут уже, так сказать, твои фанаты, хотят получить автограф, сфотографироваться и пообщаться. Очень радует, когда ты выходишь на сцену, а все вокруг поют вместе с тобой, кричат слова восторга и аплодируют стоя! Я в тот момент отрывался по полной программе! Хороший был день.

"Триода": Насправді все, що ми робимо, робимо з душею та щирими емоціями. Дуже поважаємо глядача і дуже вдячні за те, що і вони нас люблять. Відчуття від зустрічі з фанатами та автограф-сесії тільки позитивні! Ми не відчували себе зірками, але те, що нас такими вважають, приємно (Посміхаються)

Ну и напоследок. Как вы расцениваете свои шансы на победу?

Саша Порядинский: Я знаю точно, що не буду на першому місці. В даному випадку це неможливо. Надія, звичайно, помирає останньою, але я не вірю. Переможе "Тріода", точно кажу! На другому місці буде Гладир, а я вже на третьому.

Сергей Гладыр: Да никак не расценивал. В моей голове никогда нет программы расстановки того, каким может быть итог того или иного эфира. Я всегда надеюсь на лучшее и просто на то, что все будет хорошо! Нет каких-либо правил или закономерностей. У каждого из нас своя аудитория, свои поклонники.

"Триода": Ми можемо сказати лише те, що це все шоу, передбачити результати якого майже неможливо. Ми можемо бути, кращими, наприклад, вокально, а Саша Порядинський емоційно. Тут все залежить від глядача та його вподобань. Взагалі то, нам важко судити один одного, адже на "Х-Факторі" створилася одна велика родина. Я дуже захоплююся тим, що робить на сцені Гладир, як переживає Сашко. Ми завжди допомагаємо один одному, виправляємо помилки і т.д. Можливо, з перших ефірів ще могли сказати, що цей учасник заспівав не дуже гарно, тому може вилетіти, а вже зараз це неможливо. Хочеться додати лише той факт, що при любих обставинах, виграні гроші грошима, а ми всі завжди повинні залишатися людьми!

Это были эмоции ребят после выступлений, но впереди всех ждало еще и голосование, по итогу которого шоу пришлось покинуть Сергею Гладыру. Что почувствовал каждый в этот момент, участники рассказали уже после эфира.

Саша Порядинский: Та це щось неймовірне! Не можу повірити! Це дуже-дуже класно! Думаю, всі і так бачили мої емоції, коли Оксана Михайлівна сказала, що першим продовжую боротьбу саме я!

Сергей Гладыр: Ну что я могу сказать.. Безусловно, мне очень не хочется покидать это шоу но, главное, что ребята, которые в нем остались, достойны продолжать борьбу. Сейчас я чувствую душевное опустошение. Это сложно объяснить. Мне плохо не от того, что я "вылетел" с проекта, а от того, что на этом все закончилось. Изо дня в день я проживал здесь маленькую жизнь, которая перевернула меня с ног на голову и изменила все. Только теперь я понимаю, что мне будет очень тяжело от этого всего отказаться.

"Триода": Звичайно, ми дуже раді, що пройшли далі. З кожним наступним ефіром напруга збільшується, і радість від того, що ми знову продовжуємо боротьбу, тільки посилюється. Але попереду головне. Хоча, мі вже нічого зробити не можемо, все ж сподіваємося на підтримку своїх прихильників. А як вже буде, так, мабуть, і повинно бути.

"Триода", Порядинский и Гладыр о финале, трудностях, дружбе и звездах
"Триода", Порядинский и Гладыр о финале, трудностях, дружбе и звездах
"Триода", Порядинский и Гладыр о финале, трудностях, дружбе и звездах
"Триода", Порядинский и Гладыр о финале, трудностях, дружбе и звездах
"Триода", Порядинский и Гладыр о финале, трудностях, дружбе и звездах
"Триода", Порядинский и Гладыр о финале, трудностях, дружбе и звездах
"Триода", Порядинский и Гладыр о финале, трудностях, дружбе и звездах
"Триода", Порядинский и Гладыр о финале, трудностях, дружбе и звездах