21 серпня відбудеться гала-концерт до Дня Незалежності України

27,6 т.
21 серпня відбудеться гала-концерт до Дня Незалежності України

Великий подарунок до Дня Незалежності влаштує телеканал М2 на Співочому Полі: 21 серпня о 19.00 відбудеться гала-концерт та фінал конкурсу україномовної пісні - "Хіт-конвеєр".

Конкурс україномовної пісні "Хіт-конвеєр" вийшов на фінішну пряму. 13 фіналістів візьмуть участь у концерті на великій сцені та позмагаються за головний приз — зйомки професійного відеокліпу та його розкрутку на телебаченні.

На першому етапі на офіційний сайт конкурсу www.hit.m2.tv надійшло 943 заявки, з яких 597 відповідали умовам конкурсу. До півфіналу увійшли найкращі 50, які на закритих прослуховуваннях змагались за прохід до фіналу. Слідкувати за подіями півфіналу глядачі мали змогу в режимі он-лайн на офіційному сайті www.m2.tv . За результатами чотирьох днів прослуховувань, експертне журі у складі Валентина Коваля, Романа Мухи, Віталія Клімова, Потапа, Тараса Тополі та Віталія Телезіна, обрало кращих 13, які і потрапили до фіналу.

Видео дня

21 серпня на Співочому полі кожен фіналіст виконає по одній пісні. Цього ж дня за результатом голосування експертного журі буде обрано та оголошено Фіналіста конкурсу "Хіт-конвеєр", який і отримає розкрутку на мільйон.

Ініціатором та меценатом проведення конкурсу "Хіт-конвеєр" виступив президент компанії "Таврійські Ігри", засновник групи компаній, які представляють на медіаринку України музичні телеканали М1, М2 та радіогрупу "ТАВР-медіа" - Микола Баграєв.

"Проведення конкурсу, який заохочує написання нових україномовних пісень, сьогодні є особливо актуальним заходом. Адже після прийняття закону про квоти для української пісні, в країні потрібно створити умови для появи нових артистів і нових пісень. "Хіт-конвеєр" - лише один з кроків нашої компанії у цьому напрямку. Найближчим часом ми плануємо відродити дитячий фестиваль "Чорноморські Ігри", який завжди відкривав велику кількість талантів, - прокоментував Микола Баграєв.

Конкурс "Хіт-конвеєр" телеканалу М2 підтримується всією групою StarLightMedia, до якої входить канал, і розглядається нею, як певною мірою соціальний проект, в який варто вкладати сили заради перетворення суспільства на краще.

Фіналісти конкурсу "Хіт-конвеєр":

"Mr.Freeman" з піснею "Там, Де Ти Живеш"

"Navi" з піснею "Ти любиш музику"

"Рома Майк з піснею "Баласт"

"ГАЙДАМАКИ" з піснею "Гайдамацька RMX"

"Fontaliza" з піснею "Відчувай"

"Rum Pum Pum" з піснею "Не моє"

"Tiny Steps" з піснею "Меридіани"

"Люм’єр" з піснею "Вітер зник"

Дует Василь Ковальчук і Христина Штугард з піснею "Тільки з тобою"

"Navkolo Kola" з піснею "Привіт"

"Правиця" з піснею "Губи солодонькі"

"Fireplace" з піснею "Небо падає"

"PATSYKI Z FRANEKA" з піснею "VasЯ OMG"

Неймовірний фінал конкурсу продовжить гала-концерт до Дня Незалежності України. Спеціально запрошені гості – гурти "АНТИТІЛА" та "С.К.А.Й." виступлять на сцені Співочого Поля. Завершить концерт хедлайнер вечора - гурт BRUTTO.

21 серпня. 19.00. Співоче Поле.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

21 серпня відбудеться гала-концерт до Дня Незалежності України

21 серпня відбудеться гала-концерт до Дня Незалежності України