У Києві Ірина Рябчун зіграє на неймовірному інструменті - пересувному карильйоні

32,6 т.
Карильйон

3 вересня у Києві на вас чекає унікальна можливість почути класичні композиції, зіграні на неймовірному інструменті - пересувному карильйоні.

О 19:30 на подвір'ї Софії Київської для жителів та гостей міста зіграє на карильоні єдина в світі жінка карильйоністка - українка Ірина Рябчун.

Досить несподіваним, але переконливим у творчих здобутках виконавиці є поєднання натурального звучання старовинного за походженням інструмента із сучасними електронними технологіями музичного супроводу.

У спеціально створених для супроводу карильйону фонограмах Ірина Рябчун використовує необмежені можливості віртуального оркестру. В результаті, слухачі по-новому відкривають для себе твори класичної і популярної музики.

Видео дня

Великий успіх має, зокрема, Ave Maria Ф. Шуберта, "Лебідь" К. Сен-Санса. Космічне звучання "Щедрика" М. Леонтовича настільки вражає аудиторію, що Ірина Рябчун за наполегливими проханнями слухачів у багатьох концертах виконувала твір декілька разів.

Карильйон — це найбільший у світі музичний інструмент із хроматичним набором дзвонів, з'єднаних із клавіатурою. Саме пересувний карильйон особливий: одна людина в змозі керувати чималою кількістю дзвонів (до 80) і водночас виконувати, окрім традиційних православних передзвонів, високохудожні музичні твори.

Зрештою, карильйон — це ж не тільки дзвони… Створити карильйон — усе одно, що побудувати літак: штурвал і закрилки повинні бути однією ланкою керування, і водночас штурвал, реагуючи на найменші зусилля, повинен приводити в дію велетенські конструкції.

Все це ви зможете побачити на власні очі вже 3 вересня о 19:30 на подвір'ї Софії Київської.

Також разом з неймовірним звучанням карильйону ви зможете почути і побачити незрівнянну Тоню Матвієнко та її АNTONINA project, і Національний президентський оркестр.

Тоня Матвієнко – представниця вокальної династії, донька видатної співачки Ніни Матвієнко та учасниця телевізійного шоу "Голос країни", яка цьогоріч презентувала свій етно-електронний проект АNTONINA project.

Вона виконає народні українські та авторські пісні у супроводі карильйона. Ви маєте це побачити і почути!

У Києві Ірина Рябчун зіграє на неймовірному інструменті - пересувному карильйоні

У Києві Ірина Рябчун зіграє на неймовірному інструменті - пересувному карильйоні