УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Роман Насиров
Роман Насиров
Украинский политик. Глава Государственной фискальной службы Украины. Президент Федерации дзюдо Украины

Блог | “Яскрава” професійна біографія екс-головного тюремника

сергій старенький

Сергій Старенький, екс-головний тюремник країни у відставці, нещодавно фантазував на тему, нібито я платив гроші до "общаку" у слідчому ізоляторі.

Видео дня

Мабуть, при ньому так справи і робилися: він сам декілька років керував Київським СІЗО, а потім якось доріс до начальника пенітенціарної системи. Вочевидь, така схема заробляння грошей йому добре знайома і близька.

У ЗМІ колишнього керівника пенітенціарної служби Сергія Старенького неодноразово звинувачували у порушенні прав заарештованих та ув’язнених.

Люди, перебуваючи у слідчому ізоляторі, потребували медичної допомоги і не отримували її, тому що Старенький зволікав із допуском лікарів. Зрозуміло, що таким, даруйте, "вертухаям" люди змушені платити гроші, аби елементарно вижити і хоч якось зберегти здоров’я. Правозахисники били на сполох через "репресивні погляди на в'язнів та нехтування міжнародними стандартами" Старенького. А його “яскрава” професійна біографія тюремника взагалі піднімає багато питань. Не дивно, що найстрімкіше його кар'єра почала рухатися саме в період правління Віктора Януковича.

До речі, ось що пишуть ЗМІ про самого "героя":

Важкий трудовий шлях Старенького

Лицо украинской люстрации в пенитенциарной системе

“Яскрава” професійна біографія екс-головного тюремника
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...