УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Анатолий Кравчук
Анатолий Кравчук
Офицер ВС Украины

Блог | В России заканчивается "пушечное мясо" – начинают "грести по сусекам"

В России заканчивается 'пушечное мясо' – начинают 'грести по сусекам'

Высшим военно-политическим командованием России принято решение о досрочном выпуске курсантов высших военных училищ и отправке их, в качестве необстрелянного "пушечного мяса" на украинские черноземы, в связи нет, не потому, что они, те черноземы, за последний время, несколько потеряли в плодородии, хотя, в какой-то мере, благодаря этому решению российского военного руководства, эта проблема также будет несколько исправлена.

Далее текст на языке оригинала

Але ж основною причиною, щодо такого неординарного і навіть не стандартного рішення, є повний і, можна сміливо сказати навіть тотальний провал наступальної операції російських загарбників в ході проведення, як там вони назвали свою війну – воєнної спеціальної операції.

В России заканчивается "пушечное мясо" – начинают "грести по сусекам"

Вчора, на двадцятому дні супротиву російській навалі наші Збройні Сили не лише добряче їм всипали, але й так дали їм по зубах, що на деяких ділянках та напрямках, навіть перейшли у контрнаступ і очистили певні райони від цієї російської нечесті (Північно-Захід від Києва) і от тепер, коли їх контрактників, разом із строковиками ЗСУшники буквально перетворило на фарш, а вітер розкидав його брудні, обпалені шматки по гілкам дерев та по полях "нєобятной родіни моєй", російське керівництво, не в змозі зупинитись в реалізації своїх злочинних намірів, вирішило, як останній шанс, кинути в цю м’ясорубку ще й необстріляних, геть без, бодай найменшого досвіду ведення бойових дій, курсантів.

Але насправді, це не якесь там чергове стратегічне рішення російського воєнного керівництва, щодо виходу з кризи та покращення ситуації на фронті ні. Це фактично крок відчаю, а для нас ще й, чіткий сигнал, що в Росії зараз усе настільки погано, що ще трохи і вони почнуть сюди, з під палки, відправляти вагітних жінок з грудними дітьми. Ну принаймні, аби прикритись та сховатись за їх спинами, як за живим щитом - це ж їх нормальна тактика, озвучена самим верховним головнокомандувачем вбивцею Путіним, який знає, що українці, на відміну від росіян, по жінкам та ще й з дітьми в принципі – не стріляють.

Отже, в цілому ми йдем правильним шляхом, незважаючи на варварські обстріли росіянами наших мирних міст та містечок. Треба потерпіти ще трохи і головне, не збавляти темпів знищення окупантів і ми обов'язково переможемо....

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...