Российские террористы и вандалы на "Острове Ахилла"-Змеиный: почему до сих пор молчат власти Греции и ЮНЕСКО?!

1 минута
1,8 т.
Российские террористы и вандалы на 'Острове Ахилла'-Змеиный: почему до сих пор молчат власти Греции и ЮНЕСКО?!

Почитая героизм наших пограничников на острове Змеиный, должны упрекнуть и наших греческих друзей в их молчании о терроризме и вандализме путинской России!

Далее текст на языке оригинала

Нагадаю, що нинішній острів Зміїний, це знаменитий "Острів Ахілла" або "БІЛИЙ", де за грецькою легендою був похований Ахілл, а згодом на його честь було збудовано храм та 20-метрову скульптуру цього хороброго воїна. Був час, коли греки активно мандрували на цей острів - сакральне місце античної історії та культури.

В 1843-56 році за проектом англійського архітектора Чарльза Акройда з каміння зруйнованого храму Ахілла було збудовано 40-метровий маяк восьмикутної форми. За часів Незалежності України тут з’явився музей, науково-дослідна станція, невеличкий готель.

Видео дня

Знаю, що правдиві греки шоковані цинізмом та вандалізмом терористів Путіна щодо українських прикордонників та знаменитої пам‘ятки давньогрецької культури.

Але чому досі мовчить ВЛАДА ГРЕЦІЇ, яка є членом НАТО та ЄС?!

Чому не реагує ЮНЕСКО, яка зобов‘язана охороняти всесвітню історико-культурну та природну спадщину?

Але очевидно що, нині ми стали свідками, коли "Острів Ахілла"-Білий-Зміїний був місцем слави античної Греції та став місцем героїзму воїнів новітньої України.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...