УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Партія Яценюка – як валіза без ручки, але з грошима

Партія Яценюка – як валіза без ручки, але з грошима

Поясню логіку можливого створення "єдиної партії влади", тобто обʼєднання Блоку Петра Порошенка з "Народним фронтом".

Видео дня

Не секрет, що "Народний фронт" в силу різних обставин не має жодних шансів знову повернутися до влади в результаті парламентських виборів. Тому у нього - єдиний варіант: домовлятися з Президентом щодо створення нового виборчого блоку, через який можна було би зберегтися при владі у майбутньому.

Досить промовистими щодо цього єдиного варіанту для партії Яценюка є останні результати соціологічних досліджень в місті Києві, згідно з якими "Народний фронт"набирає 1% від усіх опитаних і 1,1% від тих, хто прийде на вибори.

Згідно з цими ж дослідженнями, лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк очолює рейтинг недовіри киян – 85,5% загальної недовіри. 83% недовіри має Олександр Турчинов (нинішній Секретар РНБО, № 3 у списку "Народного фронту" у 2014 р."), 77,1% - Андрій Парубій (нинішній спікер парламенту, №4 у списку "Народного фронту"). Я вже не згадую про антирейтинг таких "позитивних" героїв, як С. Пашиський та інші окремі обличчя команди Яценюка.

Водночас команда пропрезидентського блоку теж у непростій ситуації, оскільки не гарантувати співпраці з "Народним фронтом" на майбутніх парламентських виборах означає – конфліктувати, спровокувати офіційний розвал нинішньої, фактично, неіснуючої коаліції та створити передумови для дочасних виборів, чого нинішній владі зовсім не потрібно.

Натомість "Народний фронт" має і свої переваги: достатньо високий відсоток впливу на нинішній адміністративний ресурс і, звичайно, надвисокі фінансові можливості, які вдалося здобути за 3,5 роки офіційного перебування при владі.

Тому і виглядає так, що Порошенко та його партія, можливо, і не хочуть, але змушені домовлятися з партією Яценюка про створення на майбутніх виборах або нової партії, або нового спільного блоку.

Бо для них, образно кажучи, "Народний фронт" - це валіза без ручки, але з грошима!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...