Напомнит ли кто-нибудь Лаврову 1997 год?

1 минута
94,0 т.
Сергей Лавров

9 января, накануне американо-российских переговоров в Женеве, руководитель российской делегации, заместитель министра иностранных дел РФ Рябков сделал заявление о том, что НАТО должно собирать монатки и отправляться на рубежи 1997 года. Надо сказать, до сих пор Рябков как-то держался в тени, и – в отличие от его начальника Лаврова и неповторимой Маши Захаровой – большинство ценителей афоризмов, время от времени доносящихся из российского МИД, и я в том числе – даже не знают, что этот Рябков употребляет для бодрости, прежде чем выдавать такие перлы.

Далее текст на языке оригинала

Натяк був недвозначний і такий незграбний, як російський телевізор "Рубін" поруч із "Тошібою".

Звичайно, афоризм Рябкова не пройшов повз увагу політиків, експертного середовища, журналістів. Були різні коментарі - від досить суворих до дошкульних. Відтоді минуло два тижні, але досі ніхто не поставив шефові кремлівської дипломатії одне цікаве запитання: - пане Лавров, Москва справді хоче повернутися в 1997 рік?

Так, НАТО не розширялося з 1982 року, коли до Альянсу приєдналася Іспанія, і до 1997, коли його членами стали перші три країни, колишні учасниці колишнього Варшавського договору - Польща, Угорщина та Чехія. Але повертатися, так повертатися.

Нагадайте хто-небудь Лаврову, що 12 травня того ж таки 1997 року тодішній господар Кремля Єльцин підписав у Москві з Асланом Масхадовим договір про мир і принципи взаємовідносин між Російською Федерацією та Чеченською Республікою Ічкерією. А, скажімо, у Венесуелі при владі був демократичний уряд Рафаеля Кальдери - там ще не тхнуло ні Ніколасом Мадуро, ні його попередником Уго Чавесом, ні тим паче російським заводом з виробництва автоматів Калашникова.

Ну, і головне: в 1997 році ще не йшлося про російську агресію проти Грузії, а згодом України. Ще не були окуповані Абхазія та Південна Осетія, Крим та частина території Донецької та Луганської областей України.

А не хочете, пане Лавров, повернутися ще далі - в часи Московського улусу Золотої Орди? Ну, запитайте хто-небудь.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...