Найбільший злочин влади - вкрасти у людей надію

Найбільший злочин влади - вкрасти у людей надію

Найбільший злочин влади - вкрасти у людей надію. Саме це вони зараз роблять, рятуючи свої рейтинги і дупи за рахунок нашого майбутнього.

Давайте назвемо речі своїми іменами: рекордне стрімке падіння першого "зеленого" уряду – це спроба відволікти увагу українців від мегапровалів – в економіці, в енергетиці, в міжнародній політиці, в гуманітарній сфері. Відповідальність за всі ці мегапровали несе персонально президент Зеленський, парламентська "зелена" монобільшість – це стадо овець, яке нездатне ні на що, крім натискання кнопок, і уряд Гончарука. Усі розмови про те, що новий уряд технократів, який вони обрали, вирішить – це уряд для людей, для економічного зростання – розбиваються об реальність.

Видео дня
Олег Ляшко

Подивіться, вони не проголосували міністра економіки, не проголосували міністра АПК, не проголосували ключових людей, які б мали сприяти цьому економічному зростанню. Подивіться на заяви цієї "зеленої" більшості в парламенті – вони не вони і жодного стосунку до уряду Гончарука не мають. А хто його представляв? А хто його призначав? А хто за цього голосував? А хто нам пів року розказував, що це нові обличчя і байдуже, що немає досвіду. Так от, відставка уряду Гончарука – це доказ того, про що ми говорили всі ці останні пів року.

На жаль, ми побачили, що нинішня влада не здатна вести країну, тому що вони не знають, куди її вести...

Далі пропонуємо переглянути відео...

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...