"Интеру" приготовиться ...

'Интеру' приготовиться ...

Американские Atlantic Council и EURASIA CENTER выпустили системный документ "Байден и Украина. Стратегия для новой администрации". Известные дипломаты подготовили пошаговый список рекомендаций для Белого дома в отношении Украины.

Далее текст на языке оригинала

У стратегії багато "класики", і про НАБУ, і незалежність судів, і реформу офісу генпрокурора. Але ось розділи про санкції вимагають окремого цитування.

Один із пунктів радить Байдену вжити заходів щодо основних корупціонерів, першим серед яких зазначено Дмитра Фірташа. Звісно, не обійшлося без Коломойського, якого рекомендують енергійно переслідувати в американських судах.

Видео дня

Інший пункт стосується російського інформаційного впливу на Україну: автори прямо пишуть, що вжиті заходи проти олігарха Віктора Медведчука мають бути застосовані і проти Фірташа та інших.

Фірташ, звичайно, не кум Декому, але його кремлівська ДНК давно дратує американців. На практиці це означає, що роздратування незабаром передасться і українській владі… І одного п’ятничного вечора Рада нацбезпеки і оборони України введе санкції проти давнього австрійського самітника та його телеканала "Інтер".

До речі, як і щодо Коломойського, очевидно, варто очікувати синхронізації українсько-американських настроїв.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...