Дії окупантів щодо Криму можна тролити, якби не одне але

Дії окупантів щодо Криму можна тролити, якби не одне але

Те, що політика чинної влади по відношенню до окупованій території Криму носить гібридний характер і ця гібридність протилежна національним інтересам України говорилося і писалося дуже багато.

Окупантів теж не влаштовує ситуація з міжнародним невизнанням окупації і односторонньої анексії Криму. А ще і санкції за це. Робота по легітимації анексії, розмиття невизнання і санкцій окупантами ведеться системно. На відміну від гібридної політики української влади.

Один з інструментів - створення "моніторингової групи по контролю за дотриманням прав жителів Криму чинною владою України". Про це окупаційні ЗМІ пишуть, запрошуючи якомога більше скаржитися.

Видео дня

Над такими діями окупантів можна нескінченно сміятися. За такі дії окупантів можна нескінченно троліти. Якби не одне але ...

Закон, якій стимулює українських резидентів до ведення бізнесу в окупованому Криму продовжує діяти. Нехай приховані, але поставки українських товарів до окупованого Криму продовжують здійснюватися.

У такій ситуації, в якийсь момент, аргументи окупантів, підкріплені великою кількістю скарг жителів Криму, в тому числі що мають громадянство України, можуть дати, як мінімум, неприємний для інтересів України підсумок. А деякі тенденції щодо дій європейських політиків дають підставу так думати.

Риторичне питання. А чи розуміє це діяча українська влада? На двох стільцях всидіти неможливо.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.