Бродський: Грицак у судовому запалі хоче порушити Конституцію

1,9 т.
Бродський: Грицак у судовому запалі хоче порушити Конституцію

Намагання народного депутата Василя Грицака заборонити у судовому порядку політичну критику на свою адресу суперечать Конституції України. Так Михайло Бродський прокоментував у своєму блозі хід судової справи із Грицаком щодо інтерв’ю, яке Урядовий уповноважений дав торік виданню «Дзеркало тижня».

«Грицак просить суд заборонити мені публікувати інформацію про нього у будь-яких ЗМІ. А це пряме порушення Конституції», - написав Михайло Бродський у блозі.

«Аргументи Грицака абсурдні. Вони не тільки показують незнання законодавства, а й грубо його порушують», – підкреслив Урядовий уповноважений з дерегуляції господарської діяльності.

У запереченні Михайла Бродського на позов, яке він подав до суду, зокрема, сказано, що Василь Грицак не наводить доказів на підтвердження своїх заяв, що оприлюднена Урядовим уповноваженим інформація спричинила «шквал нападів» зі сторони читачів та користувачів Інтернету. Крім того, Бродський нагадав, що відповідно до Декларації про свободу політичних дебатів, особи, які обіймають публічні посади підлягають ретельному громадському контролю і можуть зазнати гострої громадської критики у ЗМІ.

Повний текст заперечень Михайла Бродського оприлюднений в його блозі.

Нагадаємо, в інтерв’ю «Дзеркалу тижня» Бродський, зокрема, стверджував, що за державні документи бізнес платить приватним структурам вісім мільярдів гривень на рік. «Це не збори, це — побори! І більша частина цих грошей йде не до бюджету, а на рахунки фізичних осіб, які живуть за кордоном і платять податки не в Україні», - заявив тоді Бродський.