Борімося не між собою, а за Україну!

Борімося не між собою, а за Україну!

Нині вже понад тридцять політиків заявили про свою участь у майбутніх президентських виборах. З них принаймні десятеро позиціонують себе як представники проукраїнської опозиції.

Влада та провладні олігархи втілюють сценарій майбутньої перемоги, запорукою якої вкотре стає "самоїдство" в українському опозиційному середовищі. Проросійські сили готуються до реваншу за сценаріями з Москви.

Тим часом проукраїнська опозиція традиційно нарощує темпи взаємного поборювання; її кандидати задовго до виборів втягуються у затяту боротьбу не проти влади та проросійських кандидатів, а між собою.

Свого часу наша політична сила у стратегії "Український Президент-2019" запропонувала національному політикуму та суспільству критерії, за якими можна і необхідно об’єднати свої зусилля.

Борімося не між собою, а за Україну!

Розуміємо, що нині згуртуватися довкола єдиного кандидата проблематично з цілої низки як об’єктивних, так і суб’єктивних причин.

Тому звертаємося до всіх політичних сил, які позиціонують себе як проукраїнська та проєвропейська опозиція, до їхніх висуванців на посаду президента України, до команд підтримки і симпатиків.

Слід негайно дійти предметної згоди на таких засадах:

Остаточно визначити спільні світоглядні цінності та бачення майбутнього України.Розробити принципи ведення виборчої кампанії: не одне проти одного, а за Україну і проти її ворогів.Разом протидіяти застосуванню владою адмінресурсу та інших брудних виборчих технологій.Спільно захищати результати виборів.У другому турі президентської кампанії підтримати кандидата від проукраїнської опозиції.

Поборюючи одне одного, зазнаємо поразки і втратимо Україну.

Об’єднавшись – Україну захистимо і збережемо.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Украина