newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

Безпалий: техогляд приречений

1,0 т.
Безпалий: техогляд приречений

Борис Безпалий, народний депутат 3-5 скликання, співавтор закону про скасування обов’язкового техогляду, в ефірі ТВі висловив впевненість, що цей закон «невідворотно буде прийнятий».

Видео дня

«Техогляд так чи інакше приречений. До чого зводиться техогляд? Техогляд в ДАІ не проводиться і його треба зняти з усіх, не тільки з приватних автомобілів. Даішники за кілометр до машини не підходять. Потрібно 3-4 довідки показати, дати гроші ні за що» - вважає пан Безпалий.

«Ми не сперечаємося з тими, хто говорить, що потрібно контролювати технічний стан автомобілів. Логіка проста. У нас є обов’язкове цивільне страхування авто. Страховики вимагають довідку від станцій технічного обслуговування про стан автомобіля. Спеціально обладнані станції техобслуговування мають ліцензуватися сьогодні не в ДАІ, а в Міністерстві транспорту. Це їх хліб» - переконаний співавтор закону.

Він не переймається зменшенням прибутків ДАІ: «Вони собі знайдуть заміну на чому косити «шальні» гроші. Я чув, що вже щось задумали з водійськими правами».

Також пан Безпалий повідомив, що «є міжнародна Конвенція, ратифікована в Україні, що цей огляд в МВС, цей «бейджик», який на вітровому склі, ніякого міжнародного значення не має».