Депутат від Яценюка увійшов у коаліцію УДАРу з Партією регіонів

1,6 т.
Депутат від Яценюка увійшов у коаліцію УДАРу з Партією регіонів

Під час скандальної сесії Ірпінської міськради 21 лютого 2013 року, за земельні питання проголосували депутати від Партії регіонів, їх партнери в Ірпені – депутати від "УДАРу" та один депутат від "Фронту змін" Юрій Денисенко. Причиною зради виборців паном Денисенком місцеві депутати вважають те, що вже кілька років він фактично працює юристом депутата від партії "УДАР" Ярослава Місяця.

Можливість спільно з регіоналами та ударівцями отримати доступ до земельних благ виявилася для Юрія Денисенка більш переконливою, аніж опозиційна риторика.

"Питання про його (Юрія Денисенка) виключення з лав партії вирішено. Депутатам місцевих рад від "Фронту змін" заборонено приєднуватися до провладної більшості у місцевих радах. Денисенко про це знав, але продовжував голосувати разом з Партією регіонів. Його відмова увійти до фракції "Батьківщина" в Ірпінській міській раді також багато чого говорить про його політичну позицію", - запевнив Володимир Крутько, депутат Київської обласної ради та голова депутатської фракції "Фронт Змін".

Видео дня

Юрій Денисенко пройшов до Ірпінської міськради ради за списком, тому у ФЗ очікують, що "юрист Місяця" (саме так його називають колеги-депутати) покине раду за власним бажанням. "Буде справедливо, якщо він добровільно напише заяву про складання депутатських повноважень. Однак, навіть якщо цього не станеться, ми розглядаємо різні механізми позбавлення Денисенка мандата. Його місце може зайняти гідний опозиційний депутат. Те, що у мережі Facebook Юрій Денисенко стверджує, що партії "Фронт Змін" не існує, то це його особисте право. Він уже достатньо скомпрометував "Фронт Змін" в Ірпені. Офіційно Партія продовжує існувати", - додав Володимир Крутько.

У прес-службі "Фронту змін" кореспонденту RegioNews повідомили, що ще на початку січня 2013 року київська обласна організація ФЗ порушувала питання про виключення з партії Юрія Денисенка. "Причиною цьому стало його голосування на позачерговій сесії Ірпінської міськради 31 грудня 2012 року разом із Партією регіонів та отримання за допомогою провладної більшості в міськраді посади голови комісії з питань земельних відносин, лісових та природоохоронних питань. На підставі цього рішенням бюро партії від 21 січня 2013 року Юрія Денисенка було виключено з лав партії "Фронт змін", − йдеться у повідомленні прес-служби.

Разом з тим, незважаючи на заяви Віталія Кличка не голосувати спільно із Партією регіонів, депутати Ірпінської міськради від партії "УДАР" нехтують словами лідера партії і голосують спільно з регіоналами. Нагадаємо, що 21 лютого відбулося також пікетування міськради з вимогою звільнення мера Володимира Скаржинського. У самій Ірпінській міській раді працюють два перших заступники мера у результаті злагодженої підтримки фракціями Партії регіонів та "УДАРу" кандидатури Ігоря Борзило. При цьому, мер Ірпеня не вбачає в цьому порушення, однак заявив, що готовий піти з посади, якщо цього вимагатиме громада.