Верховна Рада ще не виправила помилку

Надія Савченко

Рада скасувала скандальний Закон Савченко. Не минуло і двох років, як народні обранці дозріли до очевидного для всіх адекватних людей рішення – закрити двері перед усіма педофілами та вбивцями, які завдяки ініціативі борчині Наді опинились на волі.

Нині усі плескають в долоні від захвату. Але нагадаю шановному панству, що два роки тому на пальцях однієї руки можна було перерахувати громадських активістів, експертів, політиків, які публічно насмілились критикувати цей закон. Дякую усім колегам, які не побоялись бути "непопулярними", говорили правду і витримали від ура-патріотів весь той шквал бруду та критики.

На жаль, таких недолугих законів, як у випадку з ініціативою Савченко, у нас вистачає. Тому тут потрібна системна, професійна робота.

Видео дня

Як бачимо, встановлення верховенства права в Україні – тривалий процес. Але можливий. Очевидно, що без перманентної боротьби країну не змінити. А змінювати, як бачимо, хоч греблю гати.

Наступний крок - встановлення європейської системи адміннагляду. Лише тоді можна буде сказати, що Рада виправила свою помилку.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...