ЦВК хоче змінити склад ОВК №223 на користь "Свободи"

1,0 т.
ЦВК хоче змінити склад ОВК №223 на користь 'Свободи'

Центральна виборча комісія має намір змінити склад окружної виборчої комісії №223. Зокрема, будуть замінені три члени комісії. Їх місце займуть люди, які симпатизують ВО "Свобода" та їхньому кандидату Юрію Левченку. Про це прес-службі Віктора Пилипишина повідомили джерела близькі до ЦВК.

"Якщо в ОВК відбудеться така ротація кадрів чесне підведення підсумків голосування можна буде поставити під сумнів. Адже комісія цілком стане на бік "Свободи" та підіграватиме цій політичній силі", - йдеться в повідомленні прес-служби Пилипишина.

"Ми закликаємо ЦВК не здійснювати подібних дій. ОВК №223 має працювати не на користь котрогось із кандидатів, а лише на встановлення справжнього результату волевиявлення. Для цього в окружкомі має зберігатись паритет політичних сил", - відзначили в прес-службі Пилипишина.

Нагадаємо, що 2 листопада змінила голову ОВК №223. Замість представника партії "Братство" Юрія Литвишка була призначена Ольга Гагаріна представниця "Батьківщини", партії, яка тісно співпрацює з ВО "Свобода".