УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Николай Томенко
Николай Томенко
Украинский политик

Блог | Про ворогів і дилетантів вступу України до НАТО

україна нато

Тут український Фейсбук радісно святкує "вступ України до НАТО"…

Видео дня

Не хочу наводити аргументи проти московської доктрини "позаблокового, нейтрального статусу України" та її прихильників в Україні - нині це реальні вороги незалежної і соборної Держави. Але сумно і від дилетантизму патріотів. Вони хочуть НЕГАЙНО стати членом НАТО … або шляхом референдуму, або шляхом ухвалення закону.

Для прикладу, свого часу Михайло Саакашвілі у Грузії ініціював і провів референдум про вступ до НАТО одночасно з дочасними виборами Президента. 5 січня 2008 року 77% виборців Грузії підтримали вступ до НАТО. І на сьогодні, за майже 10 років, Грузія є лише офіційним кандидатом на вступ до Північноатлантичного альянсу разом із Македонією та Боснією і Герцоговиною.

Нагадаю, що Україна, згідно з документом Варшавського саміту від 8-9 липня 2016 року, має "відносини особливого партнерства" з НАТО.

Читайте: Чому Україна не в НАТО

Отож, реальним поступом України до НАТО є не Закон і навіть Референдум, а реалізація "Річної національної програми Україна-НАТО на 2017 рік". Ця програма містить 77 сторінок наших зобов’язань, і це без додатків. Нагадаю,що "Річну програму…" на 2016 рік Україна виконала лише на кілька десятків відсотків! Тому, наш вступ до НАТО - це стандарти НАТО в українській армії від озброєння до екіпірування, це реальна боротьба з корупцією, це демократична виборча система і ще багато чого...

Саме тому пропоную всім прихильникам вступу України в НАТО у владі прочитати й почати ЩОДЕННО ВИКОНУВАТИ "Річну національну програму Україна-НАТО", і тоді наше членство стане набагато реальнішим, аніж після ухвалення закону про наші бажання у справі НАТО.

До речі, почати практичний рух до НАТО можна було б із призначення керівника місії України в НАТО, який останні кілька років лише в.о.!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...