Російські туристи повертаються в Україну

турист

Україна завжди була цікавою для іноземних туристів. Втім збройний конфлікт, який уже довгий час триває на території Луганської і Донецької областей, безумовно, вплинув зі знаком "мінус" на бажання людей їхати до нас. Але час минає і туристи усвідомлюють, що Україна дуже велика і у багатьох вартих уваги містах, зокрема у Києві та Львові, спокійно і безпечно. Так, зацікавленість іноземців до України відновлюється. Гадаю, слід завдячувати вдалій промоції українських міст в інтернеті.

Окрім Львова та Києва притягує своєю мальовничістю іноземного туриста Кам'янець-Подільський, Чернівці, Івано-Франківськ. Зацікавлення до цих міст нарешті відновлюється, люди їдуть туди, щоб відпочити.

Серед туристів, які мандрують в Україну (дані ще до початку АТО на Сході) - росіяни (на першому місці), поляки, німці та інші європейці. Варто відзначити, що нині спостерігається цікава тенденція: російський турист знову їде в Україну. Якщо раніше бажання відпочивати в нашій країні у росіян відбивала пропаганда та антиреклама, то зараз ситуація налагоджується. Гадаю, російські туристи просто зрозуміли, що те, що показують по телебаченню іноді не відповідає дійсності.

Видео дня

Варто відзначити, що іноземних туристів в Україні приваблює не лише красивий краєвид, а й оздоровлення. У західній частині нашої країни є декілька великих, гарно відбудованих курортів, які надають медичні послуги (Івано-Франківщина, Львівщина, Треставець, Моршин). Іноземців, безумовно, приваблює конкурентна ціна українських курортів. За кордоном такі зони відпочинку називають спа-курортами і вони надають той самий спектр послуг (такої ж якості). Втім послуги таких курортів закордоном набагато дорожчі, аніж в Україні.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.