Безвіз. Европа чи Африка?

Безвіз. Европа чи Африка?

Безвіз - це прекрасно. Навіть не стільки тому, що це зручно і заощаджує кошти. А тому, що надання безвізового режиму чітко свідчить: для Европи ми не failed state. Вони, все-таки, вірять в Україну, попри усі наші проблеми. Одначе.

Справедливості заради: не все там добре, і не скрізь Европа має бути для нас прикладом. Толерантна політика багатьох европейських країн до мігрантів веде до системної цивілізаційної кризи у Европі. У Парижі, фантастично красивому працею, перш за все, барона Османа місті є цілі квартали, які дедалі більше нагадують Африку.

І Україна, на жаль, теж наступає на ці граблі. Поки-що це не особливо помітно, але тренд - чіткий. Коло Харкова є ціла колонія в'єтнамців - понад тридцять тисяч осіб (корпорація "Мівіна"). Окрема школа. Два дитячих садочка. Лікарня. Закритий общинний спосіб життя. Така собі В'єтнамська слобода.

Видео дня

Шулявський ринок - 5 хвилин їзди від центру Києва. Білу людину там днем з вогнем не зустріти. А що буде далі?...

І про головне.

Мільйони громадян як не їхали в европейські країни, так і не поїдуть. Бо просто не мають такої фінансової можливості.

Европейська якість життя - ось чого нам варто прагнути. І безвіз її, на жаль, нам не дає. Тут питання виключно до української влади. Зарплати, як у Европі - пункт перший порядку денного істино европейського шляху для нашої держави. Европейські пенсії, стипендії, соціальний захист людей з інвалідністю. Европейські дороги та інфраструктура. Европейська освіта і медицина. Така має бути мета усіх людей здорового глузду.

Адже нині день у день українці зубожішають, навпаки віддаляючись від Европи, ще більше відстаючи від неї.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...