newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

30 хвилин, які здатні змінити життя

30 хвилин, які здатні змінити життя

В умовах сучасного напруженого життя важко знайти людину, якій би не бракувало часу. Часу на себе чи сім’ю, власний розвиток або навіть на звичайні повсякденні справи. Намагаючись упоратись із тягарем проблем, людина часто не може збагнути, як усе встигнути і водночас почуватися бадьорим та сповненим життя. Можна шкодувати, що у добі всього лише 24 години, а можна радіти, що їх аж 24. Для того, щоб переглянути власний графік, вистачить і п’яти хвилин, але це суттєво зекономить час на набагато важливіші справи.

Якщо ви маєте мету – наприклад, вивчити іноземну мову чи поліпшити фізичну форму, прочитати багато книг або ж написати власну, – то варто забути про відмовки на кшталт "немає часу". Принцип простий. Всього 30 хвилин регулярних занять на день – не важливо, наукою чи спортом, – здатні дати більш плідний результат, ніж кількагодинне заняття раз на тиждень. Якщо існують неприємні обов’язки чи робота, яка неодмінно має бути виконана – легше "промучитися" 30 хвилин та потім видихнути із полегшенням, ніж обтяжувати себе думкою про ненависну працю.

Видео дня

На тлі 24 годин доби, де вільними від сну та роботи можуть бути близько 8 годин, двадцятихвилинна пауза для самовдосконалення здається просто нікчемною. Цей спосіб нагадує виплату боргу: значну суму за один раз повернути неможливо, проте, розділена на невеликі частини, вона може бути майже непомітною.

Таким чином, читаючи всього півгодини на день, за один місяць можна прочитати стільки книг, скільки середньостатистична людина читає за рік. Регулярні заняття спортом всього по півгодини на день корисніші для здоров’я, ніж двогодинні двічі на тиждень. Якщо присвячувати хоча б кілька хвилин на день близькій людині – розпитати про те, що її обтяжує та просто допомогти дружньою підтримкою чи порадою, - можна забути про сварки та нерозуміння. Якщо щодня робити невелике швидке прибирання в квартирі, можна забути про безлад. А приділяючи всього 30 хвилин свого часу для творчості, можна забути про стрес та втому.

Змінити життя за півгодини – цілком реально. Тут все залежить від сили волі. Якщо вона слабка, не варто опускати руки. Не існує такої людини, яка б не могла розвинути цю внутрішню силу. Вона, неначе м’яз, укріплюється від регулярних тренувань. Головне – мати мету та просто почати, всього-на-всього спробувати. Якщо ввечері вміло спланувати прийдешній день, то завтра неодмінно знайдеться півгодини для тієї справи, яка допоможе досягти мети.