Департамент підводної спадщини порушив фінансову дисципліну

1,2 т.
Департамент підводної спадщини порушив фінансову дисципліну

Контрольно-ревізійне управління в м. Києві провело ревізію фінансово-господарської діяльності Державного підприємства "Департамент підводної спадщини" за період з 1 листопада 2007 по 1 березня 2009 року та виявило порушень на 1,1 млн гривень.

Видео дня

Як повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі КРУ в м. Києві, ревізори виявили, що Підприємство без застосування тендерних процедур закупило за державні кошти обладнання для проведення науково-дослідних експедицій, послуг з оренди (найму) суден, а також послуг з фотофіксації та картографування на загальну суму 965,31 тис. гривень.

Також Департамент підводної спадщини не перерахував до загального фонду державного бюджету частину прибутку (доходу) загалом на 22 тис. гривень.

Внаслідок непроведення (або неповного проведення) індексації заробітної плати працівники Підприємства недоотримали 16,41 тис. грн. Водночас, їм зайво нараховано 12 тис. грн. премій та 7,62 тис. грн. зарплати, не передбачених контрактами. Як наслідок, до державних цільових фондів зайво сплачено 7,52 тис. гривень.

До того ж, Підприємством неефективно використано майже 14 тис. грн., оскільки орендувало нежитлове приміщення та літню сцену, яке фактично не використовувалось. Водночас, на них були нараховані амортизаційні відрахування на 38,23 тис. грн., що призвело до завищення в обліку сум понесених витрат.

Поряд з цим, Підприємство не оприбуткувало придбану науково-технічну продукцію, що призвело до заниження в обліку вартості активів на суму близько 23 тис. гривень.

У 2007 році Департамент підводної спадщини незаконно отримав 3,24 тис. грн. доходів, оскільки надавав послуги з експертної оцінки корабля, що не передбачено його статутом

За результатами ревізії двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.164-2 КУпАП. Матеріали ревізії передано до Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, а також поінформовано Державну податкову інспекцію у Оболонському районі м. Києва.