В Промисловій академії Мінпромполітики виявлені порушення

423
В Промисловій академії Мінпромполітики виявлені порушення

Контрольно-ревізійне управління в м. Києві провело ревізію фінансово-господарської діяльності Промислової академії Міністерства промислової політики України за період з 1 січня 2006 по 1 травня 2009 року, якою встановлено порушень фінансової дисципліни на загальну суму 1,1 млн гривень.

Видео дня

Встановлено, що порушуючи умови контракту Промакадемія протягом ревізійного періоду виплатила ректору 55,88 тис. грн. премій. Як наслідок, до державних цільових фондів зайво перераховано 13 тис. грн. внесків.

Як повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі КРУ в м. Києві, без відповідних підтверджуючих первинних документів Академія оплатила 42,2 тис. грн. за приватні витрати фізичної особи та відшкодувала іншому працівнику 2,58 тис. грн. витрат на відрядження.

Також установа за рахунок власних коштів заплатила за спожиті сторонньою юридичною особою комунальні послуги на 6,7 тис. гривень.

Крім того, Промакадемія протягом 2006-2007 років безпідставно сплатила 4 тис. грн. за навчання фізичної особи, яка не має жодних юридичних стосунків з Академією.

Внаслідок проведення виплат за невідпрацьований час у бухгалтерському обліку станом на 01.05.2009 за звільненими працівниками рахується заборгованість з оплати праці у сумі 1,47 тис. гривень.

Водночас Академія не отримала 53,61 тис. грн. доходів, оскільки не уклала договори оренди, коли передала 52,6 м. кв. нежитлового приміщення в оренду сторонній організації. Крім того, Академія втратила можливість отримати 40,11 тис. грн., адже безоплатно надавала в користування майно та освітні послуги. А внаслідок оплати непершочергових заходів за наявності заборгованості з оплати праці неефективно витрачено 111 тис. гривень.

Попри це, ревізори виявили, що академія Мінпромполітики отримання 30,43 тис. грн. безліцензійних доходів.

У бухгалтерському обліку станом на 01.05.2008 занижено боргові зобов’язання перед Пенсійним фондом на суму 61,31 тис. грн., Фондом страхуванням на випадок безробіття – 0,1 тис. грн. та Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві – 0,03 тис. грн., а також занижено дебіторську заборгованість по Фонду соціального страхування – на 12,72 тис. гривень.

До того ж, в бухобліку не оприбутковано 8 гаражних боксів, що призвело до заниження вартості активів закладу загалом на 530,38 тис. гривень.

Через те, що не була проведена індексація первісної (відновлювальної) вартості груп необоротних активів, це стало причиною заниження їх вартості на 21,5 тис. гривень.

Коли ревізори провели вже під час контрольного заходу інвентаризації, виявили лишки товарно-матеріальних цінностей на 6,3 тис. грн., нестачу основних засобів та малоцінних необоротних активів майже на 116 тис. гривень. За результатами ревізії до адміністративної відповідальності притягнуто головного бухгалтера за ст. 164-2 КУпАП. Матеріали контрольного заходу передано до прокуратури Солом’янського району м. Києва.