Ревізори відвідали Національну філармонію України

324
Ревізори відвідали Національну філармонію України

Контрольно-ревізійне управління в м. Києві провело ревізію фінансово-господарської діяльності Національної філармонії України за період з 1 січня 2007 по 1 квітня 2009 року та виявило порушень на 876,28 тис. гривень.

Видео дня

Зокрема, ревізори з’ясували, що Філармонія не перерахувала до загального фонду місцевого бюджету 79,62 тис. грн. від отриманих платежів за надання приміщень в користування стороннім організаціям.

Як повідомили "КИЯНАМ" в прес-службі КРУ в м. Києві, також Філармонія до Звітів про пільги на земельний податок включила недостовірні дані щодо категорії земель. Внаслідок цього бюджет м. Києва недоотримав 76,73 тис. грн. надходжень.

Крім того, протягом ревізійного періоду працівникам Національної філармонії з порушенням законодавства виплачено 101,54 тис. грн. премій та доплат, і, як наслідок, до державних цільових фондів зайво перераховано 36,75 тис. гривень.

Під час контрольного заходу встановлено, що Філармонія зайво витратила 0,3 тис. грн. на утримання мобільних телефонів та оплату послуг зі страхування приміщення, яке згідно з договором орендує фізична особа.

А через те, що не було оприбутковано розроблений веб-сайт, в бухгалтерському обліку занижено вартість активів на 16,26 тис. грн. Разом з тим, в бухобліку та фінансовій звітності не відображено заборгованість за споживання теплової енергії на 2,12 тис. гривень.

Проведеною в ході ревізії вибірковою інвентаризацією виявлено лишки кондиціонерів на загальну суму 31,92 тис. гривень.

Ревізією також встановлено, що Філармонія укладала договори про надання юридичних послуг. При цьому вартість послуг визначалася виходячи з 1 години послуг за договірними розцінками, які перевищують вартість 1 години за посадовим окладом юрисконсульта. Внаслідок цього на оплату таких послуг додатково витрачено 23,37 тис. гривень.

Також ревізією встановлені порушення при закупівлі товарів робіт та послуг за державні кошти на 507,68 тис. гривень.

За порушення у веденні бухгалтерського обліку до адміністративної відповідальності за ст. 164-2 КУпАП притягнуто 4 посадові особи об’єкту контролю, а за порушення законодавства про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти за ст. 164-14 КУпАП на одного посадовця складено протокол, який направлено до Печерського районного суду м. Києва. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Печерського району м. Києва.