Суд винесе вирок грузинському "злодію в законі"

435
Суд винесе вирок грузинському 'злодію в законі'

У четвер, 21 травня, Шевченківський райсуд Києва розглядатиме питання щодо обрання міри запобіжного заходу "злодієві в законі" Р.Углаві.

Як повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі ГУБОЗ МВС України, Шевченківський районний суд міста Києва розглядатиме питання щодо обрання міри запобіжного заходу "злодієві в законі" Роіну Углаві (1963 р.н.), якого напередодні було затримано в результаті спільної операції Головного управління боротьби з організованою злочинністю МВС України та російських правоохоронців. Р.Углаву, знаного в кримінальному середовищі на прізвисько "Матевич", було затримано в Києві на розі вулиць І.Франка та Б.Хмельницького. У нього було знайдено пакет із двома грамами речовини, схожої на кокаїн. Наразі триває експертиза, якщо вона підтвердить, що це – наркотична речовина, то "злодієві в законі" загрожуватиме ув'язнення як мінімум на один рік.

Роін Углава був затриманий у порядку статті 115 Кримінально-процесуального кодексу України (терміном на троє діб до обрання судом міри запобіжного заходу).

Напередодні Углаву було депортовано з РФ за порушення паспортного режиму.

За даними оперативників, "Матевич" належить до відомого кутаїського клану "злодіїв у законі". Він народився в районі Горі (Грузія), втім має реєстрацію у Горлівці (Донецька обл.).

До затриманого "злодія в законі" вітчизняні борці з організованою злочинністю мають низку запитань щодо спроби створення контрабандного каналу синтетичних наркотиків з Російської Федерації транзитом через України до країн Західної Європи.