Стареньку бабусю врятував пес Хан

246
Стареньку бабусю врятував пес Хан

Що тут гріха таїти, не кожного дня керівникам правоохоронних структур доводиться читати листи подяки за добросовісну роботу міліціонерів від громадян. І не тому, що правоохоронці завжди погано працюють, а тому, що наше суспільство ще не достатньо вилікуване від скептичного ставлення до міліцейської системи в цілому.

Нещодавно співробітники Сквирського райвідділу міліції врятували життя 81-річної жительки села Дуліцьке, яка пішла до лісу збирати гриби-ягоди, а отямилася лише тоді, коли зрозуміла, що заблукала і дороги додому їй не знайти. Налякані відсутності старенької, дочка і зять одразу викликали міліцію. За кілька хвилин біля їх будинку з’явились правоохоронці. "Такого людяного ставлення я навіть не очікувала, міліціонери спочатку мене заспокоїли, а потім попросили сусідів зібратися для прочісування місцевості – мати старенька: не можна було втрачати ні хвилини", – згадує донька потерпілої.

Налякану, майже в шоковому стані пенсіонерку знайшов пес Хан – німецька овчарка з Кінологічного центру Головного управління Київщини. Дома бабуся була відсутня близько семи годин. Наразі її здоров’ю нічого не загрожує, та і в ліс сама вона тепер навряд чи піде. А в ГУ МВС України в Київській області отримали лист від вдячних родичів. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі ВЗГ ГУ МВС України в Київській області