Підприємця покарають за експлуатацію дітей

344
Підприємця покарають за експлуатацію дітей

Не новиною є те, що особливо в літній період на автозаправках, станціях технічного обслуговування транспорту, будівельних майданчиках, ресторанах, кафе та різного роду розважальних закладах серед працюючого персоналу можна побачити дітей. Хлопці та дівчата, які не виїхали на відпочинок, не проти підзаробити за сезон собі на новенький мобільний телефон або ж модні джинси. З метою комплексного підходу до захисту трудових прав неповнолітніх правоохоронці Київщини провели рейди перевірки на підприємства і виявили факти порушення законодавства.

 В більшості випадків роботодавці відкидають можливість наявності в своїх діях ознак складу злочину, який законодавством трактується, як експлуатації дітей. Вони зазвичай прикриваються фразою: "Я їм зарплату плачу, до того ж працювати на мене нікого не змушував – самі прийшли". Проте такі відмовки не звільняють підприємців від відповідальності, платити дітям зарплатню в конвертах, ще не означає не порушувати закон.  До речі, експлуатація дітей шляхом використання їх праці з метою отримання прибутку карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права займатися певною діяльністю.

Так Богуславська районна прокуратура порушила кримінальну справу стосовно підприємця, який займався розпилюванням лісосировини. На його підприємстві працював 14-річний хлопчик, ні кимось, а укладальником пиломатеріалів на пилорамі. Горе-роботодавець грубо порушив закріплену Конституцією України заборону щодо використання праці неповнолітніх на небезпечних для їхнього здоров’я роботах. В місті Біла Церква два неповнолітніх розвантажували цеглу та виконували земельні роботи на одну з приватних фірм. ще двоє хлопців були залучені до продажу дверей. В Василькові 14-річний школяр поблизу торгівельного кіоску спродував диски без відповідних документів. Попередня кваліфікація злочину – ст. 150 Кримінального кодексу України "Експлуатація дітей". Отож, перед тим, як записати в штат чергового неофіційного працівника, роботодавцю потрібно замислитися над тим, до яких наслідків це призведе. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі ВЗГ ГУ МВС України в Київській області.