newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img

Посадовці набрали хабарів на 2,3 млн гривень

264
Посадовці набрали хабарів на 2,3 млн гривень

Прокуратурою міста Києва впродовж шести місяців 2008 року порушено 79 кримінальних справ за фактами вимагання, одержання та давання хабарів, загальна сума яких становить понад 16 млн. грн., що більш як у 16 разів перевищує суму отриманих хабарів за аналогічний період минулого року (970 тис. грн.).

Слідчими органів прокуратури столиці у першому півріччі поточного року вже скеровано до суду 67 кримінальних справ про хабарництво, з яких 32 – з ознаками корупційних діянь. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

Зокрема, до суду направлено 19 кримінальних справ вказаної категорії щодо держслужбовців і депутатів місцевих рад (загальна сума одержаних ними хабарів становить понад 2,3 млн. грн.) та 13 справ щодо працівників правоохоронних органів (сума одержаних ними хабарів становить більше 230 тис. грн.

Видео дня

Так, слідчим відділом прокуратури міста Києва закінчено розслідування та скеровано до суду кримінальну справу  щодо одного із селищних голів, яка у змові з членом земельної комісії цієї ж селищної ради та посередником вимагали та одержали хабара у розмірі 450 тис. доларів США за виділення двох земельних ділянок загальною площею 3 га.

Зазначимо, що за скоєне Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 8 до 12 років з конфіскацією майна.