newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

На Інститутській затримали двох агітаторів

246
На Інститутській затримали двох агітаторів

У Печерському районі столиці 19 травня 2008 року на вулиці Інститутській неподалік станції метро "Хрещатик" співробітники РУ ГУ МВС України в м. Києві виявили факт розповсюдження друкованих матеріалів антиагітаційного змісту.

Видео дня

Як з’ясувалося, двоє громадян за винагороду розповсюджували антиагітаційну газету, в якій не було повних відомостей про установу, що її надрукувала. За вказане правопорушення порушення стосовно цих громадян складено адміністративні протоколи (ч. 2 ст. 221-13 КУпАП – розповсюдження  (рознесення,  вивішування, роздавання) під час виборчого процесу друкованих  матеріалів  передвиборної  агітації, які  не  містять  відомостей про установу,  що здійснила друк,  їх тираж,  інформацію про осіб,  відповідальних за випуск, або у яких така   інформація  означена  неправильно чи неповно,  а  так  само організація такого розповсюдження).

На даний час працівники міліції встановлюють особу, на замовлення котрої розповсюджувалося зазначене видання.

За аналогічне правопорушення до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу уже притягнуто іншого громадянина, який 17 квітня 2008 року розповсюджував газету антиагітаційного змісту поряд з станцією метро "Дружби народів".  Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.