"Пора" засуджує акт вандалізму на Контрактовій площі

474
'Пора' засуджує акт вандалізму на Контрактовій площі

В ніч з 8 на 9 квітня 2008 року прихильники комуністичної ідеології вчерговий раз виявили властивий їм рівень політичної культури – заляпали червоною фарбою пам’ятний знак Помаранчевої Революції на Контарктовій площі, на місці, де у листопаді 2004 року ГП "ПОРА" встановила перші намети.

Видео дня

Громадянська партія "ПОРА" заявляє, що цей зухвалий акт вандалізму "червоних" – не випадковість, а лише черговий прояв патологічної ненависті комуністів до всього, хоч якось пов’язаного з боротьбою за свободу України, та до будь-яких проявів самоврядності українського суспільства.

Оскільки ініційований "Порою" та реалізований спільним поривом мільйонів українців Майдан став яскравим проявом прагнення нації до свободи та здатності суспільства до самоорганізації, не дивно, що будь-яка згадка про нього дратує ідейних нащадків енкаведистів та колективізаторів.

"Хуліганство на Контрактовій – жалюгідна спроба комуністів відповісти на послідовну позицію "Пори" у Київраді, де депутат від ГП "ПОРА" Сергій Рудик вніс на розгляд міської громади проект перейменування всіх київських вулиць, названих на честь організаторів Голодомору та учасників масових репресій, та проект демонтажу пам’ятників діячам комуністичного режиму. Давно ПОРА очистити наше місто від пам’яток тоталітаризму, і ми цього доб’ємось", - говориться у заяві партії.

"Ми розцінюємо цей акт вандалізму не тільки як провокацію проти партії "ПОРА" – ініціатора встановлення пам’ятного знаку, а й як зухвалий напад на демократичні цінності та свободи, виборені під час Помаранчевої революції. Зроблене українським народом у 2004 році – незворотнє. Скільки б "червоні" не виміщували безсилу злість на беззахисних камінцях, справжнім пам’ятником Майдану є і буде горда постава українців, здатних самим вирішувати власну долю, вільних від страху та покори, і проти цього комуністи безсилі", - підкреслили "пористи". Про це "КИЯНАМ" повідомили в перс-службі ГП "Пора".