Сергій Притула вирішив податися у депутати Київради

561
Сергій Притула вирішив податися у депутати Київради

Резидент українського Comedy club,  ведучий ток-шоу "Чи розумніший ти за п’ятикласника?" Сергій Притула балотується на дострокових виборах Київської міської ради за списком Української народної партії.  

Видео дня

Цю інформацію Притула підтвердив у коментарі "Телекритиці". "Справа у тому, що вже тривалий час ми підтримуємо зв’язки з УНП. Кілька років тому я вже займався організацією масових дійств для партії, працював консультантом на виборах міського голови Тернополя. А зараз моє перебування у Києві і вибори до Київради співпали. До того ж Українська народна партія сьогодні працює над певним внутрішнім переформатуванням, вона має доволі стабільний консервативний електорат, але у ньому не вистачає молоді. Молодь взагалі зараз стає дещо аполітичною. Можливо, моя поява у списках УНП дозволить залучити до наших лав молодих патріотично налаштованих людей", - так пояснив Притула своє рішення.

Сергій Притула зізнався, що не є фаховим політиком, але, "…як бачите, фахових політиків багато, але толку від цього дуже мало".  При цьому шоумен зазначив, що намагається розділяти шоу-бізнес і свої громадянські обов’язки та право бути обраним.  Варто зазначити, що Притула не став відповідати, чи є членом УНП, сказавши, що вважає питання партійності не надто важливим під час виборчої кампанії: "Можна бути і позапартійним, але глибоким симпатиком тієї чи іншої політичної сили", повідомляє "Телекритика".