Пожежники врятували життя двох киян

303
Пожежники врятували життя двох киян

У суботу, 29 березня, в вісім годин ранку у Солом’янському районі в 5-поверховому будинку на вулиці Уманська, 31 сталася пожежа, яка могла коштувати життя двом господарям.

Видео дня

Запах диму на першому поверсі в одній із квартир відчули сусіди які і повідомили рятувальників. Вогнеборці швидко прибули за місцем виклику та, зламавши двері, проникнули до квартири. Усередині вони побачили стандартну картину: безлад, двоє п’яних та матрац, що тліє, виділяючи отруйний дим. Пожежники ліквідували пожежу врятували мешканців квартири. В черговий раз паління в ліжку у нетверезому стані могло призвести до незворотних наслідків. На щастя, в цей раз необачні господарі відбулися закопченими стінами та стелею.

Протягом вихідних (29-30 березня) пожежно-рятувальні підрозділи столиці здійснили 16 виїздів на гасіння пожеж. Майже кожного дня пожежним доводиться рятувати людей від пожеж які виникають внаслідок ігнорування елементарних правил пожежної безпеки. Необачність та байдуже ставлення таких господарів створює загрозу їм самим та оточуючим. Про це "КИЯНАМ" повідомили в ГУ МНС м. Києва.