УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В реставраційному центрі виявили порушень на 7 млн гривень

360
В реставраційному центрі виявили порушень на 7 млн гривень

Контрольно-ревізійне управління в м. Києві провело ревізію фінансово-господарської діяльності Київського науково-методичного центру по охороні, реставрації та використанню пам’яток історії, культури та заповідних територій за період з 1 травня 2005 по 1 жовтня 2008 року.

Зокрема, як повідомили "КИЯНАМ" у прес-службі КРУ в м. Києві, під час контрольного заходу встановлено, що через непроведення індексації основних засобів (земельних ділянок та будівель) занижено їх вартість на 6,9 млн. грн.., а внаслідок невідображення в бухгалтерському обліку операцій із оприбуткування проектно-кошторисної документації їх вартість занижена на 109,3 тис. гривень.

Провівши вибіркові інвентаризації, працівники КРУ виявили цінності, які використовуються Центром, але комісією Центру не були враховані у інвентаризаційних описах за 2005-2007 роки та, відповідно, відсутні у бухгалтерських регістрах – на суму 46,2 тис. гривень.

Також у процесі ревізії встановлені випадки, коли підрядні організації завищили вартість виконаних ремонтно-будівельних робіт (через застосування розцінок понад затверджені норми) у розмірі 9,2 тис. гривень.

Окрім того, ревізори з’ясували, що Центр втратив 6,35 тис. грн. внаслідок недотримання суб’єктами господарювання умов договорів оренди комунального майна.

Про результати контрольного заходу повідомлено прокуратуру Подільського району м. Києва. До адміністративної відповідальності притягнуто чотири посадові особи.