newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img

На Туполева хлопчині пробило легеню уламком скла

330
На Туполева хлопчині пробило легеню уламком скла

В неділю о 13:49 сталася надзвичайна подія, яка трапилась на території корпорації "Укрінмаш" на вул. Туполева, 8, що в Шевченківському районі. Під час розвантажування скла привалило двох робітників.

Видео дня

Разом з МНСниками до місця пригоди оперативно прибула і карета швидкої допомоги. Рятувальникам відкрилась жахлива картина – велика кривава пляма на підлозі, величезна купа закривавленого скла та двоє закривавлених людей. У старшого чоловіка з рота виливалась кров з піною (він мав хворобу епілепсії), усе обличчя та руки були в порізах, а от у молодого хлопчини скло пробило легеню, розрубано череп, він також отримав тяжкі травми рук. Люди знаходились в тяжкому стані та потребували швидкої госпіталізації. На даний момент 18-річний хлопець переніс операцію в нейрохірургії, і знаходиться в реанімації.

Як з’ясувалось, в той день там працювали не постійні робітники, а тимчасові – на один день. Їхня робота полягала у розвантаженні скляних листів площею понад два квадратних метри, товщиною близько одного сантиметра, з контейнера у приміщення складу. Перед початком роботи з усіма провели інструктаж з безпеки праці, та пояснили як необхідно правильно розвантажувати скло. Вантаж складували біля контейнеру: одна частина під стіною, інша пачка скла поруч. Серед підсобників працювали 41-річний батько з сином, вони були не місцевими. В той час коли вони виносили скло з контейнеру, на них обрушились листи скла з боку стіни. Інші робітники не розгубились і одразу викликали швидку і МНСників, після чого вони дуже швидко розібрали скляні завали і достали потерпілих. Про це "КИЯНАМ" повідомили у ГУ МНСУ в мю Києві.