Влада змусила киян економити воду (фото)

421
Влада змусила киян економити воду (фото)

Перший заступник голови КМДА Денис Басс особисто ознайомився з ходом будівництва колекторів у Дніпровському районі міста Києва.

Перший довжиною три км, прокладають від вул. Марії Раскової до Парку Перемоги, другий – від вул. Ватутіна до станції метро "Лівобережна" та третій – від насосної станції Березняки до Шліхтерівського колектора.

"Сьогодні головне – завчасно передбачати в проектах будівництва житла проектування і прокладку інженерних мереж і тих же колекторів. Квартир будується багато, але інвестори не поспішають перебирати на себе цю роботу і нам доводиться робити все це за рахунок міста", – підкреслив Денис Басс.

Крім того, Денис Басс також ознайомився з проектом реконструкції Деснянської водопровідної станції. "За даними Київводоканалу, за останні роки споживання водопровідної води мешканцями міста суттєво зменшилося. Пов’язано це в першу чергу з встановленням лічильників і економією. Однак ця станція збудована у 60-х роках і сьогодні її необхідно реконструювати. Я думаю, що нам необхідно буде звернутися до європейського досвіду і використати сучасні технології для покращення ефективності роботи станції", – зауважив Денис Басс. Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі КМДА.