Від Тимошенко масово йдуть люди. До Бродського

786
Від Тимошенко масово йдуть люди. До Бродського

27 членів білоцерківської міської організації ВО "Батьківщина" написали заяви про припинення свого партійного членства та прийняли рішення вступити до Партії вільних демократів. Ще близько 2,5 тисяч осіб найближчим часом мають намір зробити те ж саме. Про це повідомив засновник і екс-керівник МО ВО "Батьківщина" в Білій Церкві, депутат міськради від БЮТ Іван Щириця.

Видео дня

"Я і мої однодумці – каже екс-бютівець, – повіривши у світлі наміри Юлії Тимошенко, ще у 2000-му році створили в Білій Церкві первинний партійний осередок "Батьківщини", який згодом перетворився на потужну і впливу в місті політичну організацію. Однак, наш ентузіазм та щире бажання працювати на суспільне благо виявилося не потрібним лідерам БЮТ. Не так давно вольовим "рішенням зверху" було призначено нового голову міської парторганізації, який, оточивши себе кумами і родичами, перетворив її на таке собі ЗАТ для заробляння грошей та вирішення особистих питань для себе та своїх партійних покровителів". Про це "КИЯНАМ" повідомили у прес-службі Михайла Бродського.

За словами Щириця, більшості білоцерківських бютівців набридло терпіти і спокійно миритися з таким станом справ. Незгодних вже більше 2,5 тисяч. Найбільш ініціативні з них хотіли навіть зустрітися та розповісти все особисто з Юлії Володимирівні. Однак вона, перебуваючи з візитом у Білій Церкві, аби уникнути зустрічі з рядовими партійцями, скористалася "чорним ходом", або, "інакше кажучи, просто втекла".

"Останньою краплею, яка спонукала членів "Батьківщини" написати заяви про вихід, стало голосування майже у повному складі фракції БЮТ в білоцерківській міськраді проти земельних аукціонів та за підвищення комунальних тарифів у місті. Хоча керівництво Блоку публічно декларує зовсім протилежне" - заявляє Щириця.

Щодо намірів колишніх партійних соратників Тимошенко вступити до Партії вільних демократів, то, як зазначає білоцерківський депутат, їм імпонують, насамперед, програмні засади цієї політичної сили, її послідовність, а також відповідність задекларованих принципів практичній діяльності.