Вінський не пустив журналістів і порадив їм "відпочити"

319
Вінський не пустив журналістів і порадив їм 'відпочити'

Окрім Конституційного Суду України несподівано виявили себе обложеними співробітники медіа-холдинга "Еволюшин-Медіа".

Будівля холдинга знаходиться якраз у дворі Конституційного Суду України, і коли журналісти прийшли зранку на роботу, вони виявили, що усі проходи у двір заблоковані.

Співробітники тижневика "Коментарі" з великими труднощами змогли б розподілити свій робочий час, а от для журналістів он-лайн видання "proUa" пікет перетворився на велику проблему.

"Коли о 8 ранку ми підійшли до брами, що веде до нашої редакції, то побачили там кілька рядів молодиків, які нас просто не пропускали, – розповіли кореспонденту "Обозревателя" співробітники "proUa", – вони запропонували нам "відпочити", навіть коли дізналися, що ми журналісти".

Видео дня

За словами наших колег, не допомогла навіть присутність міліціонера. Коли він зрозумів, що теж не зможе пробитися через рядів пікетувальників, зв'язався з кимось по рації і зник. Через деякий час з'явився депутат від БЮТ Йосип Вінський, який, послухавши журналістів, сказав: "Розумієте, революція... То ж ви, якщо хочете, приєднуйтесь, а якщо хочете – відпочивайте".

Журналістам якимось дивом вдалося пробратися у свій двір через сусіднє кафе або через високий паркан, що відділяє їхній двір від сусіднього. Як буде відбуватися допуск співробітників, що приходять пізніше, поки не відомо.

Зараз двір заповнений прихильниками БЮТ, але все одно входи і виходи до двору КС жорстко контролюються.